Szafki narzędziowe modułowe Yato YT-09101 i YT-09102 to propozycja dla mechaników, którzy mają mobilny warsztat, ale też stacjonarny. Najważniejsze cechy szafek to mobilność, możliwość rozłączania poszczególnych modułów, zabezpieczenie przed wysuwaniem się szuflad, zróżnicowana wielkość poszczególnych segmentów, a także metalowe zapięcia. Szafka narzędziowa na kołach to praktyczne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym warsztacie.

Kup w Narzedzia.pl
Modułowa szafka narzędziowa na kołach Yato YT-09101
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
530,90
Skrzynka modułowa Yato YT-09108
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
159,99
Skrzynka modułowa Yato YT-09107
dostępne
10 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
191,99
Szafka narzędziowa modułowa na kółkach Yato YT-09102
dostępne
7 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
548,99

Mobilność i elastyczność:

Szafka warsztatowa YT-09101 i szafka warsztatowa YT-09102 to modele bliźniacze różniące się kompletacją modułów. Obie są mobilne, gdyż posiadają koła umożliwiające wygodne przemieszczanie się ze sprzętem. Jest to szczególnie przydatne, gdy chcemy korzystać z dużej ilości narzędzi, ale często zmieniamy miejsce pracy. Jeśli jednak potrzebujemy określonej grupy narzędzi i nie potrzebujemy całej szafki, to możemy odłączyć wybrany moduł i zabrać go, jak skrzynkę narzędziową. Takie rozwiązanie sprawdza się w warsztatach mobilnych. Szafkę możemy mieć zamontowaną w samochodzie, a po przyjeździe do klienta wybrać potrzebny moduł i przystąpić do działania.

Szafka narzędziowa Yato YT-09101 posiada w swojej kompletacji 3 moduły: górny moduł - skrzynka narzędziowa z 2 organizerami i tacką narzędziową, środkowy moduł - metalowa szuflada o wymiarach 390x215x130mm, dolny moduł - metalowa szuflada uchylna o wymiarach 410x210x280mm. Szafka narzędziowa Yato YT-09102 posiada podobną kompletację, różni się jedynie środkowym modułem, który składa się z dwóch szuflad o wymiarach 390x215x60mm każda. Szuflady przesuwają się na prowadnicach metalowych z łożyskami, co zapewnia ich płynne otwieranie i zamykanie. Moduły można wyposażać według własnych potrzeb. W górnej części mamy tzw. podwójne dno, gdyż pod zdejmowaną tacką mamy jeszcze miejsce do wykorzystania. Dodatkowo blat górnego modułu wyposażono w dwa organizery, które mogą służyć do przechowywania śrub, nakrętek czy innych drobnych elementów. Organizery są wyjmowane, dlatego można je zabrać ze sobą na miejsce pracy, na drabinę, podest, do kanału itp. Środkowe moduły (pojedyncza lub podwójna szuflada) to miejsce na szczypce, kombinerki czy śrubokręty. Dolny moduł o największej pojemności można wykorzystać na wiertarko-wkrętarkę, klucz udarowy czy środki chemiczne używane w motoryzacji. Warto też wspomnieć, że blaty modułów mogą stanowić miejsce pracy (blat roboczy). Posiadają specjalne rowki, dzięki którym przydadzą się przy wierceniu i wkręcaniu wkrętów. Co ważne, szafki można rozbudowywać, dokupując dodatkowe segmenty YT-09107 i YT-09108. Możliwości jest wiele, wszystko zależy od indywidualnych potrzeb. 

jaka szafką narzędziową kupić, mobilny warsztat, szafka warsztatowa yato, yato yt-09101, yt-09102

Zobacz film instruktażowy: szafka narzędziowa Yato

Bezpieczne przechowywanie i transportowanie:

Szafki narzędziowe Yato posiadają zabezpieczenie z kłódką przed wysuwaniem się szuflad, dzięki któremu mamy pewność, że szuflada nie wysunie się, a narzędzia nie wypadną podczas transportu, np. przy gwałtownym hamowaniu. Ponadto moduły górne i środkowe wyposażono w metalowe zaciski, które zapewniają pewne łączenie segmentów. Zabezpieczeniem dla modułów jest także blokada przy teleskopowej rączce aluminiowej. Blokadę trzeba unieść do góry i dopiero wyjąć moduł. Szafkę YT-09101 i szafkę YT09102 wyposażono również w antypoślizgowe narożniki dolne dla większej stabilności. 

szafka narzędziowa do mobilnego warsztatu, szafka serwisowa yato, wyposażenie warsztatu

Podsumowanie:

  • modułowa szafka narzędziowa - niezbędnik w warsztacie mobilnym,
  • kółka i rączka teleskopowa - wygodne przemieszczanie się,
  • odłączane moduły - możliwość wyboru określonej grupy narzędzi,
  • możliwość rozbudowy szafki o dodatkowe moduły
  • zabezpieczenie z kłódką - ochrona przed wysuwaniem się szuflad w transporcie,
  • antypoślizgowe narożniki boczne - większa stabilność,
  • prowadnice z łożyskami kulkowymi -  swobodne i płynne otwieranie i zamykanie szuflad.
Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane