Jaką myjkę ciśnieniową wybrać?

Wybór myjki ciśnieniowej nie należy do najprostszych rzeczy. Na rynku czeka bowiem szeroki wachlarz wysokociśnieniowych urządzeń myjących. Aby dobrać właściwie myjkę ciśnieniową należy zwrócić uwagę na wiele czynników. Artykuł ten pomoże Wam wybrać idealny model spełniający wszystkie potrzeby.

Myjki ciśnieniowe Greenworks

Marka Greenworks słynie nie tylko z bogatego asortymentu urządzeń dedykowanych do pielęgnacji trawników, drzew i krzewów. W ofercie znajdziemy również sprzęt, który pozwoli nam zadbać o meble ogrodowe, tarasy, elewacje budynków, samochody, rowery oraz wiele innych przedmiotów znajdujących się w naszym otoczeniu. Myjki ciśnieniowe Greenworks zarówno w wersji akumulatorowej oraz sieciowej znakomicie zdają egzamin z czyszczenia różnego rodzaju powierzchni.

Myjka akumulatorowa Bosch Fontus ze zbiornikiem na wodę – nowa odsłona mobilności

Tego w ofercie ogrodowej marki Bosch jeszcze nie było. Akumulatorowa myjka ciśnieniowa Fontus o ciśnieniu maksymalnym 15 bar to uniwersalne urządzenie czyszczące, które sprawdzi się przy usuwaniu lekkiego brudu z mebli ogrodowych, spłukiwaniu kurzu czy przy zraszaniu roślin. Myjka jest zasilana akumulatorem litowo-jonowym 18V – tym samym, którym są zasilane elektronarzędzia i narzędzia ogrodowe Bosch z serii Power for All. Najważniejszą zaletą myjki jest jej mobilność, na którą składają się: zasilanie akumulatorowe,...

Myjka ciśnieniowa Nilfisk D 140.4-9 X-TRA - nowość w ofercie dla użytkowników indywidualnych

Myjka ciśnieniowa Nilfisk D 140.4-9 X-TRA to urządzenie z silnikiem o mocy 2400W dedykowane dla wymagających prac czyszczących. Maksymalne ciśnienie pompy 140 bar umożliwia wygenerowanie silnego strumienia wody, dzięki któremu skutecznie oczyścimy taras, kostkę brukową, elewację, meble ogrodowe, samochód czy przyczepę kempingową. Myjka jest dostarczana z wymiennymi dyszami roboczymi Powerspeed i Tornado, pojemnikiem na pianę, wężem ciśnieniowym 9m, lancą, pistoletem i bębnem na wąż.

Jaka myjka ciśnieniowa do 600zł? Ranking top5 myjek do domu

Poszukujesz myjki ciśnieniowej do przydomowych prac związanych z myciem? Masz problem z wyborem odpowiedniego urządzenia? Sprawdź poniższy ranking, w którym zestawiliśmy myjki wysokociśnieniowe do 600zł. To idealne do modele do zastosowania w domu, na działce lub przy prostych pracach budowlanych i ogrodowych.

Jaką myjkę ciśnieniową kupić? Myjki wysokociśnieniowe Stanley

Szukasz myjki ciśnieniowej i nie wiesz, na jaki model się zdecydować? Może zainteresuje Cię propozycja marki Stanley. W ofercie Stanley'a pojawiły się nowe myjki wysokociśnieniowe, wśród których znajdują się modele SXPW16E i SXPW18E. W dalszej części znajdziesz charakterystykę obu urządzeń.

Myjka wysokociśnieniowa Bosch AQT 33-11 Car set w użyciu - nasza opinia

Myjka ciśnieniowa to praktyczny sprzęt, który znajdzie zastosowanie w każdym domu. Szeroka gama tego typu urządzeń dostępnych na rynku sprawia, że często zmagamy się z wyborem odpowiedniego modelu. Sprawdziliśmy czy myjka wysokociśnieniowa Bosch AQT 33-11 Car Set spełni oczekiwania użytkowników, oddając ją na testy. Poniżej ocena urządzenia na podstawie opinii testera, który wykorzystał myjkę do mycia samochodu, a także drzwi warsztatowych.

Jesienne porządki w domu i ogrodzie - zobacz nową myjkę Skil 0761AA

Czas na jesienne porządki. Zastanawiasz się, jaką myjkę wysokociśnieniową wybrać? Sprawdź możliwości nowej myjki Skil 0716AA. Doskonała do mycia tarasu, utrzymania w czystości roweru czy umycia samochodu. Myjka wysokociśnieniowa Skil 0761 poradzi sobie z jesiennym błotem.

Myjki wysokociśnieniowe Hitachi - AW100, AW130, AW150

Hitachi wprowadziło na rynek nowe myjki wysokociśnieniowe AW100, AW130, AW150. Jest to kolejne rozszerzenie oferty o popularny segment maszyn do zastosowań zarówno przemysłowych jak i domowych. Nowe myjki poszerzyły segment ofertę Hitachi od 14 lutego 2014r.

Myjki wysokociśnieniowe najnowszej generacji - Bosch AQT 33-10, AQT 35-12, AQT 35-12+, AQT 37-13, AQT 37-13+

Wiosna to czas porządków. Idealny moment na wypróbowanie urządzeń do gruntownego czyszczenia pod wysokim ciśnieniem. Myjki nowej generacji zapewniają łatwe przygotowanie do pracy dzięki montażowi elementów bez konieczności użycia dodatkowych narzędzi, komfort działania i wygodę przechowywania, a także szeroki zakres możliwości dzięki bogatemu zestawowi dodatkowych akcesoriów.
Strona 1 z 2