Zależy Ci na szybkim i sprawnym przygotowaniu zaprawy, farby, kleju? Nasz specjalista ujawnia wszelkie plusy i minusy profesjonalnej mieszarki RUBIMIX 9-BL Plus.

RUBIMIX 9-BL Plus to praktyczna mieszarka o wszechstronnym zastosowaniu. Na szczególną uwagę zasługuje mechaniczna 2-biegowa regulacja obrotów. Dodatkowo bez względu na ustawiony mechanicznie zakres obrotów mamy płynną elektroniczną regulację prędkości obrotowej. Dzięki temu możemy dostosować prędkość mieszania do konsystencji jak i wielkości mieszanej substancji. Dwuręczny gumowany uchwyt zapewnia stabilne i pewne trzymanie mieszarki RUBI. Elektroniczna regulacja prędkości znajduje się „pod” prawym kciukiem. Istnieje możliwość zablokowania wyłącznika mieszarki RUBIMIX 9-BL Plus w pozycji „praca ciągła”. W zestawie znajduje się mieszadło typu góra–dół.

Bardzo dobrze wyprofilowane rękojeści oraz wzorowo dobrana długość mieszadła powodują, iż praca mieszadłem nie męczy


Zestaw zawiera komplet kluczy oraz zapasowe szczotki


Gumowane rękojeści oraz przełączniki (regulacja obrotów; włącznik oraz blokada praca ciągła) umieszczone w prawej rączce


Wygodny szeroki włącznik główny


Mechaniczna zmiana prędkości obrotów. Dzięki temu możemy ustawić żądane obroty bez straty mocy urządzenia


Metalowa obudowa przekładni wraz z oznaczeniem ustawienia mechanicznej przekładni


Zalety

  • Regulacja prędkości umieszczona praktycznie pod „prawym kciukiem”
  • Mechaniczna 2 stopniowa przekładnia zmiany prędkości
  • Gumowane rękojeści
  • Dodatkowe szczotki
  • Mieszadło na wyposażeniu standardowym
  • Zestaw 2 kluczy na wyposażeniu
  • Solidny przewód zasilający z wtyczką

Wady

  • Brak wyraźnego oznakowania położenia na mechanicznej przekładni
  • Regulacja obrotów ciężko chodzi (nie dopracowane)

Podsumowanie
RUBIMIX 9-BL Plus to bardzo solidna mieszarka z mocną, metalową przekładnią zmiany prędkości obrotów. W zestawie znajduje się mieszadło wraz z zestawem 2 kluczy niezbędnych do solidnego przykręcenia mieszadła wraz z przedłużką do elektronarzędzia RUBIMIX 9-BL Plus. Klucze posiadają praktyczne otwory do przymocowania, np. sznurkiem do przewodu zasilającego. Dzięki temu zawsze będą pod ręką. Przewód zasilający jest dość długi, solidnej grubości z masywną wtyczką, co w warunkach remontu lub budowy ma dość duże znaczenie. Mieszarka RUBIMIX 9-BL Plus jest to lekkie i szybko się montuje/demontuje, dzięki czemu nie ma kłopotu w trakcie transportu. Zdecydowanie przyda się każdemu kto ma do czynienia z wykańczaniem wnętrz (murarze, tynkarze, malarze). Zestaw zawiera zapasowe szczotki, co zapewnia bezproblemową długą prace bez konieczności wizyty w serwisie.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane