Lato to czas relaksu i odpoczynku w ogrodzie. Byś mógł w pełni cieszyć się naturą, musisz najpierw odpowiednio o nią zadbać. W okresie letnim trzeba szczególnie zadbać o właściwe nawadnianie. Dzięki temu wszystkie rośliny i trawnik będą cały czas zielone. Na rynku znajdują się liczne rozwiązania, które mają na celu ułatwić działanie.

Kup w Narzedzia.pl
Zraszacz wynurzalny Gardena S30 Sprinklersystem
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
42,59
Rozdzielacz T 25 mm Sprinklersystem Gardena 2771-20
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
35,99
Wąż ogrodowy SPRINT 1/2'' 30 m Bradas WFS1/230
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
45,99
Pistolet zraszający Gardena Classic
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
56,59
Zawór odwadniający Sprinklersystem Gardena 2760-37
dostępne
6 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
51,99
Wąż zraszający 7,5m Gardena
dostępne
6 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
102

Regularne nawadnianie - z jakich rozwiązań warto skorzystać?

Należy pamiętać o regularnym podlewaniu, bowiem trawa i inne rośliny zielone wymagają stałej wilgotności. Zaleca się kontrolę wilgotności podłoża. Dzięki sterownikowi nawadniania Gardena to żaden problem. Urządzenie to pozwala ustalić odpowiedni przepływ wody. Sterownik Gardena to praktyczny pomocnik w nawadnianiu, którego zalety dostrzeżesz niemal natychmiast. Pomocne okażą się także zraszacze. Gody uwagi jest zraszacz aquazoom 250/1 comfort. Jest to sprzęt, który został zaprojektowany do nawadniania powierzchni prostokątnych od 105 do 250 m². Dzięki regulacji zasięgu (od 7 do 17 metrów) i szerokości (od 7 do 15 metrów) zraszania możemy efektywnie podlać trawnik. Z nami osiągniesz fantastyczne efekty przy niewielkim nakładzie sił.

zraszanie

Bezproblemowy transport wody - jak podlać duży ogród?

Zacznijmy od transportu wody. Może ona być transportowana na wiele różnych sposobów, za pomocą węży ogrodowych, wózków do węży i nosideł, linii kroplującej bądź specjalnego systemu nawadnianie tworzącego całą sieć węży i kanałów. Gardena oferuje wysokiej jakości węże ogrodowe, które zapewniaja absolutny komfort działania. Innowacyjna technologia sprawia, że węże nie skręcają się pod wpływem wysokiego ciśnienia, nie plączą się, nie załamują. Wykazują także wysoka odporność na wysokie ciśnienie i odkształcenia. Po skończonej pracy, węże można łatwo zwinąć, dzięki dostosowanym do nich wózkom i nosidłom.

Łatwe i wygodne – automatyczne nawadnianie

Nie masz czasu na podlewanie roślin? Jest na to sposób. Na rynku istnieje bowiem wiele wygodnych i łatwych sposobów nawadniania trawnika, rabat czy grządek warzywnych. Lider w dziedzinie narzędzi ogrodniczych – marka Gardena – dysponuje bogatym wachlarzem rozwiązań, jeśli chodzi o systemy nawadniające, np. Sprinklersystem czy Micro-Drip-System, które pracują automatycznie po podłączeniu do sterownika nawadniania. Korzystając z tego typu rozwiązań, możesz odpocząć, zrelaksować się, a nawet wyjechać na wakacje, nie martwiąc się o rośliny.

podlewanie

Alternatywne źródła

Jeśli dbasz o ekologię i chcesz wykorzystywać deszczówkę, pomocne okażą się pompy do wody. Dzięki temu wszystkie alternatywne źródła wody można optymalnie wykorzystać do nawadniania ogrodu czy trawnika. Być może pompy Gardena staną się sercem obiegu wody w Twoim ogrodzie.

Zadbaj o akcesoria

Nie tylko dobre węże ogrodowe są istotne. Warto także zwrócić uwagę na akcesoria. Kwiaty i rabaty można podlać za pomocą pistoletów i lanc zraszających, aby z łatwością nawodnić trawnik sięgnij po mobilny zraszacz.

Gardena oferuje doskonałe rozwiązania w zakresie podlewania, transportu wody, pomp i automatycznego nawadniania, które bez wątpienia ułatwią prace w ogrodzie.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane