Poniżej prezentujemy godne uwagi pozycje, będące nowościami od firmy ITAMATI. Zamiatarka BT-SW 700, rozdrabniacz do gałęzi MK-L772, opryskiwacz plecakowy, mieszarka elektryczna CX-HM1303 i akcesoria do szlifierki prostej CF3006 - to im poświęcimy uwagę

Zamiatarka ITAMATI BT-SW 700

Zamiatarka ITAMATI BT-SW 700 znakomicie poradzi sobie z oczyszczaniem powierzchni takich jak wjazdy, tarasy, podwórka. Sprzęt wyposażono w szczotki wprowadzajace, które mogą być regulowane w zależności od zapotrzebowania. Szczotki te, obracając się w przeciwstawnych kierunkach, skutecznie zamiatają brud i przenoszą go do obszernego pojemnika na odpady. Operowanie zamiatarką ITAMATI BT-SW 700 nie powinno sprawiać problemu, ponieważ wyposażono ją w solidne koła ułatwiające prowadzenie. Sprzęt posiada ergonomiczną rękojeść, po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca.

 

 

Zapoznaj się z ofertą narzędzi ITAMATI w sklepie narzedzia.pl

 

Szerokość robocza zamiatarki ITAMATI BT-SW 700 wynosi 70 cm, a pojemnik na odpady ma pojemność 20 l. Wydajność zamiatania przy prędkości 4 km/h to maksymalnie 2800 m3/h. Wymiary zamiatarki ITAMATI BT-SW 700 wynoszą 650x600x210 mm. Sprzęt waży 8,9 kg.

 

Rozdrabniacz do gałęzi ITAMATI MK-L772

Dzięki rozdrabniaczowi do gałęzi ITAMATI MK-L772 każdy właściciel ogrodu rozdrobni odpady drewniane i włókniste. Sprzęt posiada przełącznik elektromagnetyczny, zapobiegający przypadkowemu włączeniu w momencie podłączania źródła zasilania. Warto dodać, że materiał zostaje automatycznie wciągnięty do rozdrabniarki MK-L772 przez ostrze rozdrabniające. Narzędzie ma także zabezpieczenie przeciążeniowe i popychacz, dbający o bezpieczną pracę. Dzięki solidnym kołom nie stanowi problemu operowanie rozdrabniarką MK-L772 w dowolnym miejscu. Maszyna posiada również obszerny pojemnik na odpady, pozwalający na długą pracę.

 

 

Natężenie znaminowe sprzętu wynosi 2800 W, a natężenie znamionowe S1 - 2300 W. Prędkość rozdrabniarki ITAMATI bez obciążenia to 40 min-1, a maksymalna średnica ciętych gałęzi - 45 mm. W wyposażeniu podstawowym znajdziemy: klucz, instrukcję obsługi, pojemnik gromadzący, obudowę bazową, zestaw kół, troba z drobnymi częściami.

 

Mieszarka elektryczna ITAMATI CX-HM1303

Mieszarka elektryczna ITAMATI CX-HM1303 została wyposażona w elektroniczny regulator prędkości do działania z konkretnymi materiałami oraz w praktyczny przełącznik on/off. Warto pamiętać, że sprzęt posiada podwójną instalację, materiały sypkie są mieszane od dna do góry, a materiały ciekłe - od góry do dołu lub równolegle do przepływu. Moc znamionowa mieszarki elektrycznej ITAMATI CX-HM1303 wynosi 1200 W, a jej prędkość obrotowa bez obciążenia - 300-800 r/min. Klasa ochronności narzędzia to II.

 

 

Opryskiwacz plecakowy ITAMATI 16 l

Idealny sprzęt do prac ogrodniczych. Opryskiwacz plecakowy ITAMATI 16 l posiada lancę i poręczną dźwignię pompowania powietrza. Urządzenie wyróżnia się dużą trwałością, dzięki wykonaniu z solidnego tworzywa. Natomiast szeroki wlew zapewnia czyste i sprawne opróżnianie zbiornika. Użytkowanie opryskiwacza ITAMATI nie powinno być męczące, ponieważ sprzęt ma szeroki pas, przenoszący ciężar na całe ciało operatora. Pojemność zbiornika sprzętu to aż 16 l, długość węża - 1,5 m, długość lancy - 65 cm, a ciśnienie robocze - do 4 bar.

 

 

Akcesoria do szlifierki prostej ITAMATI CF3006

Akcesoria ITAMATI przeznaczone do szlifowania, frezowania i grawerowania. Zestaw składa się z 208 części, znajdziemy w nim m. in.: kamienie szlifierskie, frezy, igiełki grawerskie, tarcze szlifierskie, szczotki druciane, szczotki nylonowe, trzpienie z paskiem szlifierskim, paski szlifierskie, trzpienie do zakładania: tarcz szlifierskich oraz narzędzi polerskich filcowych, filcowych narzędzi polerskich, a także pojemnik z pastą polerską, kamień, tulejki zaciskowe oraz klucz.

 

 

Dzięki akcesoriom do szlifierki prostej ITAMATI CF3006 dokonamy precyzyjnej obróbki niewielkich elementów.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Komentarze
  • Janusz 2013-10-17

    Rozdrabniacz Itamati MK-L772 spełnia moje oczekiwania. Dzięki silnikowi 2800 W , Radzi sobie dobrze z zarówno z gałęziami suchymi jak i mokrymi. Trzeba pamiętać iż odległość freza do metalowej płetwy musi wynosić około 1 mm. W tej cenie godny polecenia. Znacznie lepszy niż rozdrabniacze z obracającymi się ostrzami.

Dodaj komentarz
* Pola wymagane