Bosch wprowadza na rynek nową linię elektronarzędzi – wyrzynarki GST 140 CE/BCE są adresowane do profesjonalnych prac. Narzędzia te wyróżniają się bardzo wysoką dokładnością i wydajnością cięcia.

Kup w Narzedzia.pl
Wyrzynarka Bosch GST 8000 E
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
445,99

Wyrzynarki Bosch GST 140 CE/BCE wyposażone są wydajny silnik o mocy 720W, który zapewnia pracę  w zakresie 500-3100 skoków/min. Prędkość jest regulowana płynnie za pomocą wygodnego pokrętła. Narzędziem przetniemy więc drewno o maksymalnej grubości 140mm, aluminium – 20mm i stal – 10mm.

Zastosowano w nich technologię Precision Control, czyli zaawansowane rozwiązanie stabilizujące pracę brzeszczotu. Polega to na zamontowaniu specjalnej rolki prowadzącej, która w czasie ruchu posuwisto-zwrotnego usztywnia osprzęt i zapobiega jego odginaniu poprzecznemu w czasie cięć krzywoliniowych i podłużnemu podczas szybkiego cięcia zgrubnego. Gwarantuje to wysoką jakość obróbki materiału. Pracę ułatwia również system beznarzędziowej wymiany brzeszczotu.

Wyrzynarka posiada innowacyjną stopę ślizgową  wykonaną ze stopu magnezu. Charakteryzuje się ona dużą trwałością i odpornością na ścieranie. Dodatkowo wprowadzono plastikowe wstawki, które chronią obrabiany element przed ewentualnym uszkodzeniem. Stopa posiada mechanizm cięcia skośnego w zakresie 0-45º. Zmiana kąta nachylenia odbywa się beznarzędziowo. Sprzęt przystosowany jest do podłączenia wielofunkcyjnej przystawki (prowadnica równoległa, cyrkiel). Ponadto współpracuje z nowymi prowadnicami FSN. Króciec do podłączenia odkurzacza z innowacyjnym, ruchomym pierścieniem zapewnia uelastycznia połączenie wyrzynarki z wężem od odkurzacza. Ponadto, wyrzynarka GST 140CE jest najkrótszym tego typu elektronarzędziem na rynku – mierzy zaledwie 251mm.

Wysoki komfort pracy Bosch GST 140CE/BCE Professional osiągnięto, dzięki zastosowaniu funkcji nadmuchu i 2diodom poprawiających widoczność linii cięcia. Wyrzynarki mają kulowe połączenia przewodów zasilających z obudowami, które zapobiegają wyłamywaniu się kabli. Wszystkie elementy chwytne nowych wyrzynarek pokryte są antypoślizgową okładziną, która absorbuje dużą część wibracji. Wszystkie przełączniki i pokrętła są duże i łatwo dostępne.

Nowe wyrzynarki przeznaczone są dla bardzo szerokiego grona profesjonalistów, m.in. stolarzy, fachowców zajmujących się wykańczaniem wnętrz, itp. Dostępne w sprzedaży już we wrześniu br.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane