Nowe, energooszczędne Dustbustery Black+Decker to mocne odkurzacze kompaktowe, które dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii są bardzo lekkie, a przy tym wydajne. Pozwalają sięgnąć wszędzie tam, gdzie trudno jest zabrać zwykłe, sieciowe urządzenie. Zwłaszcza gdy gniazdko jest za daleko, kabel zbyt krótki lub trzeba odkurzać wysoko zawieszone szafki, półki czy przestrzenie pomiędzy meblami.

Wygodne w użyciu, łatwe w czyszczeniu, ekologiczne i dobrze zaprojektowane. Tak w skrócie, można opisać odkurzacze Black+Decker z serii Dustbuster. To co je wyróżnia to przede wszystkim dwukrotnie dłuższy czas pracy bez spadków mocy i czterokrotnie szybsze ładowanie w porównaniu do poprzednich modeli. Nowe Dustbustery są znacznie cichsze, co osiągnięto dzięki specjalnie skonstruowanym wylotom powietrza. Na wierzchu ultranowoczesnej obudowy odkurzaczy rozmieszczono intuicyjne i wygodne w użyciu przyciski funkcyjne. Na obudowie znajduje się także niebieska dioda, która na bieżąco informuje o poziomie naładowania akumulatora. Wszystkie Dustbustery posiadają również funkcję Cyclonic Action odpowiedzialną za odwirowywanie większych drobin od filtra i tym samym utrzymanie wysokiej skuteczności ssania oraz przezroczysty pojemnik do kontroli zapełnienia brudem, którego usunięcie odbywa się przy pomocy jednego przycisku.

Jaki model wybrać?

Odkurzacz ręczny Flexi PD1020L Black+Decker to energooszczędny Dustbuster z technologią ECO Smart gwarantującą, że po naładowaniu baterii zasilającej odkurzacz nie pobiera z gniazdka więcej prądu. Model Flexi posiada także elastyczną, 1,5 metrową rurę 2w1 z wymiennymi końcówkami – szczotkową i szczelinową. Końcówki pozwalają na wygodne czyszczenie zarówno dużych powierzchni, jak i wąskich zakamarków pod i pomiędzy meblami. Rurę można w razie potrzeby owinąć wokół odkurzacza i przymocować do obudowy. Odkurzacz Flexi jest bardzo lekki co pozwala na pracę nim bez nadmiernego zmęczenia.

Odkurzacz ręczny Pivot PV1820L Black+Decker to z kolei miniaturowy Dustbuster o olbrzymiej mocy. Posiada moduł ssący, który można obracać w promieniu 200°, w ramach 8 pozycji. Dzięki temu świetnie sprawdza się gdy trzeba odkurzyć półki lub rozsypane płatki, mąkę, czy nawet… gwoździe.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane