Waży zaledwie 1 kg, a jej kompaktowe wymiary sprawiają, że mieści się w każdej kieszeni. GDR 10,8 V-LI to najmniejszej na świecie, akumulatorowa, wkrętarka udarowa Boscha dla profesjonalistów. Moment obrotowy 100 Nm i liczba udarów 3000 na minutę sprawia, że bez problemu wykonuje prace związane z wkręcaniem w betonie, metalu lub drewnie.

Kup w Narzedzia.pl
Wkrętarka Bosch GDR 12V-105
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
3-5 dni
482,99

Urządzenie uzupełnia system elektronarzędzi akumulatorowych 10,8V LI, w skład którego wchodzi wkrętarka GSR 10,8 V-LI Professional oraz wkrętarka kątowa GWI 10,8 V-LI Professional. Dzięki zastosowaniu akumulatorów litowo-jonowych wkrętarki te są bardzo kompaktowe oraz wydajne.

GDR 10,8 V-LI Professional o rozmiarach 160 x 170 mm (dł. x wys.) zmieści się w kieszeni użytkownika. Przy tym waży zaledwie jeden kilogram. Maksymalny moment obrotowy wkrętarki wynosi 100 Nm, prędkość obrotowa bez obciążenia 1 800 obr./min, a liczba udarów 3 000/min. Dzięki takim parametrom nowa wkrętarka udarowa jest w stanie wykonać ok. 80 proc. prac przewidzianych dla tego typu urządzeń z pełną mocą.

Optymalnym zakresem zastosowań tego uniwersalnego narzędzia są prace z użyciem małych i średnich śrub do metalu o rozmiarze do M12, wkręcanie w betonie ze wstępnym nawiercaniem i wkręcanie śrub w metalu.
Podczas wiercenia lub wkręcania w drewnie wkrętarka odznacza się dużą szybkością pracy w porównaniu z innymi podobnymi urządzeniami, nawet w przypadku mniejszych średnic.

Wydajny mechanizm udarowy nie powoduje odrzutu, co umożliwia bezpieczną pracę bez narażenia nadgarstka użytkownika na bolesny uraz. Wbudowany pierścień z trzema diodami LED ułatwia pracę w miejscach niedoświetlonych. Miękka okładzina Softgrip zapewnia komfort i bezpieczeństwo pracy.

Nowa wkrętarka udarowa GDR 10,8 V-LI została wyposażona w innowacyjne akumulatory litowo-jonowe Bosch, które odznaczają się nawet czterokrotnie dłuższą żywotnością niż porównywalne akumulatory innych producentów. Gwarantuje to opracowana przez Boscha technologia.
System ECP (Electronic Cell Protection) chroni akumulator przed przeciążeniem, przegrzaniem i całkowitym rozładowaniem. Optymalne zarządzanie energią cieplną zapobiega nadmiernemu rozgrzewaniu się akumulatora. Akumulatory Bosch są tak wytrzymałe, że zachowują pełną sprawność nawet po upadku z wysokości dwóch metrów.

* Pola wymagane
Dodaj komentarz