Młot udarowo-obrotowy z uchwytem SDS-plus GBH 2-24 DF Professional to wydajne i uniwersalne narzędzie, które dzięki dużej prędkości wiercenia i wysokiej wydajności dłutowania zapewnia szybkość i pewność wykonywanej pracy. Urządzenie jest wyposażone w silnik o mocy 790 W, a energia udaru wynosi 2,7 J.

Młot udarowo-obrotowy z uchwytem SDS-plus GBH 2-24 DF Professional Fot. BoschDo głównych zalet GBH 2-24 DF Professional możemy zaliczyć wysokiej jakości komponenty oraz inteligentną konstrukcję gwarantujące niezawodność, wytrzymałość oraz długą żywotność narzędzia.
Nowy młot udarowo-obrotowy z uchwytem SDS-plus zapewnia szerokie spektrum zastosowań dzięki blokadzie udaru do prac związanych z dłutowaniem. Wymienny uchwyt wiertarski umożliwia szybką wymianę osprzętu: np. wiertła SDS-plus na wiertła cylindryczne do wiercenia bez udaru w drewnie i metalu. Tulejka kulkowa zapobiega zerwaniu kabla. Obrotowy szczotkotrzymacz (taka sama moc przy obrotach w prawo i w lewo), a sprzęgło przeciążeniowe chroni użytkownika i urządzenie. Obroty w prawo/lewo umożliwiają wyjęcie zakleszczonego wiertła, a dzięki płynnej regulacji prędkości obrotowej umożliwia czyste nawiercanie.

Wybrane dane techniczne GBH 2-24 DF Professional:

  • Wydajność nominalna   90 W
  • Energia udaru, maks.   2,7 J
  • Średnica wiercenia wiertłami do młotów w betonie 4 – 24 mm 
  • System montażu narzędzi     SDS-plus
  • Waga     2,9 kg

Czytaj także: GBH 2-24 Professional zapewni wydajność i komfort

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane