Wózki, bębny, nosidła - wszystko, co potrzebne do łatwego rozwijania węża ogrodowego

Praca w ogrodzie powinna być czystą przyjemnością. Jednak wszyscy dobrze wiemy, jak kłopotliwe bywa podlewanie ogrodu za pomocą długiego węża. Musimy uważać na rośliny, skręcanie, załamania utrudniające przepływ wody, itp. Są jednak rozwiązania, ułatwiające podlewanie i gwarantujące absolutny komfort – bębny, wózki, nosidła. Dzięki temu węże nie tylko nie załamują się i nie skręcają, ale też łatwo rozwijają się i zwijają w regularne kręgi.

Top 5 akumulatorowych nożyc do żywopłotu

Przedstawiamy zestawienie najlepszych nożyc do żywopłotu z zasilaniem akumulatorowym. Pod uwagę braliśmy przede wszystkim opinie naszych klientów, a także parametry sprzętu.

Przygotuj swój ogród na zimę!

Za oknem jesień w pełni. Krótszy dzień, chłód, wiatr, deszcz, brak kwiatów i soczystej zieleni w ogrodzie sprawiają, że spędzamy w ogrodzie coraz mniej czasu. Zamiast tego wolimy wygodnie rozsiąść się w fotelu przy kominku z gorącą herbatą i dobrą książką i przeczekać ten okres aż do nadejścia wiosny. Zanim jednak zaszyjemy się na dobre w czterech ścianach, musimy jeszcze trochę poświęcić czasu naszym ogródkom, jeżeli chcemy, aby sąsiedzi dalej zazdrościli nam pięknego ogrodu w przyszłym sezonie. Jesień to czas,...

Czym grabić, aby sobie nie nagrabić?

Nadeszła jesień, a wraz z nią przyszedł czas na jesienne porządki w naszych ogródkach. Czas uprzątnąć opadłe liście z trawnika i uporządkować grządki. Niezbędnym narzędziem do tego typu prac będą oczywiście grabie. Na rynku dostępnych jest wiele modeli, jednak jakie wybrać, aby spełniały się w swojej roli jak najlepiej? W poniższym poradniku podpowiemy wam jakie grabie wybrać, abyście mogli wykonać pracę szybko i bez niepotrzebnego wysiłku.

Zielono mi, czyli jak stworzyć ogród wertykalny z gotowych modułów Gardena?

Ogrody wertykalne to coraz częściej spotykane rozwiązania stosowane w mieszkaniach, na tarasach czy balkonach. To dobry pomysł na urozmaicenie miejskiej, domowej przestrzeni. W ofercie marki Gardena pojawiły się akcesoria, które pozwalają w łatwy i szybki sposób zamienić szarą, miejską przestrzeń w zieloną wyspę.

Jaka siekiera rozłupująca? Ranking siekier Top5 wg narzedzia.pl

Szukasz siekiery do rąbania drewna? Nie wiesz, jaką siekierę rozłupującą wybrać? Sprawdź ranking najczęściej kupowanych siekier w sklepie narzedzia.pl. Siekierą rozłupująca przyda się do przygotowania drewna na opał. Przy jej budowie ważnymi parametrami są masa głowicy oraz długość trzonka - im wyższe są te wartości, tym wygodniej pracuje się siekierą. Ostrze siekiery przeznaczonej do rąbania drewna charakteryzuje się wąskim przekrojem, chodzi o to, by łatwiej wchodziła w drewno.

Jaka pompa do wody brudnej? Ranking najczęściej kupowanych pomp zanurzeniowych

Chcesz kupić pompę do wody brudnej i nie wiesz, jaką wybrać? Potrzebujesz pompy zanurzeniowej, która pomoże Ci przepompowywania wody z błotem ze stawu lub zalanej piwnicy. Sprawdź pompy do brudnej wody polecane przez naszych klientów. W rankingu najczęściej kupowanych pomp znalazły się pompy wydajne oraz niezawodne, cieszące się dobrymi pomysłami.

Jak ułatwić sobie pracę w ogrodzie, dzięki narzędziom Combisystem?

Kiedy zapytamy ludzi, co najbardziej kojarzy im się z wiosną, odpowiedzą, że zieleń, śpiew ptaków i piękne, kolorowe, urządzone z fantazją ogrody… Ale żeby te ogrody wyglądały tak „pięknie”, ktoś musi włożyć w to bardzo dużo pracy, zapału. Jednak co nam po zapale, jeżeli nie możemy dobrze zorganizować sobie pracy?

Jaki sposób podlewania wybrać? - ręczne, zraszacz, linia kroplująca, autmatyczne systemy

Utrzymanie pięknego ogrodu pochłania czas i pieniądze. Jeśli chcemy żyć w otoczeniu bujnej roślinności, to nie możemy zrezygnować z regularnego podlewania. Trawnik i grządki możemy bowiem podlewać własnoręcznie, przy pomocy zraszaczy, linii kroplujących lub instalacji nawadniających. Pomożemy Ci dobrać system nawadniania odpowiadający Twoim potrzebom.

Jaki wąż ogrodowy wybrać?

Na rynku dostępnych jest mnóstwo rozmaitych typów węży ogrodowych. Który będzie właściwy dla naszych potrzeb? Na co zwrócić uwagę? Czym się kierować przy zakupie? Wąż powinien być przede wszystkim wygodny w użyciu i odporny na uszkodzenia, co jeszcze? Radzimy, co zrobić, by dokonać właściwego wyboru.
Strona 1 z 2