Poznaj szeroką ofertę elektronarzędzi Worx zasilanych sieciowo oraz akumulatorowo. Worx daje Ci wybór z szerokiej gamy narzędzi do użytku domowego. Znajdziesz również profesjonalne elektronarzędzia wykorzystywane przez specjalistów. Marka Worx przykłada szczególną uwagę do jakości, niezawodności oraz innowacyjności swoich urządzeń.

Kup w Narzedzia.pl
Wkrętak akumulatorowy Worx WX254.4
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
238,49
Pilarka tarczowa Worx WX445
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
420,99
Szlifierka kątowa Worx WX712
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
182,49
Zakrętarka udarowa Worx Power Share WX291.9
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
330,87
Wyrzynarka Worx WX478.1
dostępne
6 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
269,49
Wiertarka udarowa Worx WX317.2
dostępne
5 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
171,99

Do ogrodu i warsztatu

WORX to popularna marka elektronarzędzi i narzędzi ogrodowych zarówno dla majsterkowiczów, jak i profesjonalistów. Produkowana od 2004 roku przez firmę Positec Tool Corporation cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno w krajach europejskich, Ameryce Północnej i Południowej, a także w Chinach. Wyjątkowy design i agresywna pomarańczowo-czarna kolorystyka przykuwa uwagę, a parametry techniczne gwarantują znakomite osiągi. O narzędziach ogrodowych marki WORX już pisaliśmy (Worx - Twój partner w ogrodzie), dlatego też chcielibyśmy teraz przybliżyć temat elektronarzędzi. Oferowany asortyment dla majsterkowiczów jest bardzo szeroki, w ofercie znajdziemy m.in. narzędzia do wkręcania, wiercenia, wiercenia udarowego, cięcia, szlifowania, strugania, frezowania, a także wielofunkcyjne narzędzia oscylacyjne. Asortyment Worx dysponuje zarówno narzędziami akumulatorowymi, jak i sieciowymi, przy czym te pierwsze cieszą się z roku na rok coraz to większym zainteresowaniem.

Elektronarzędzia akumulatorowe Worx

Narzędzia dla majsterkowiczów z reguły postrzegane są jako gorsza i tańsza wersja konwencjonalnych narzędzi rzemieślniczych. Marka Worx przełamała ten stereotyp, opracowując rewolucyjną gamę akumulatorowych elektronarzędzi, zaprojektowanych z myślą o konkretnych potrzebach właścicieli domków jednorodzinnych oraz pasjonatów majsterkowania. Niezwykle lekkie i kompaktowe, a jednocześnie imponująco mocne narzędzia do majsterkowania wyposażone zostały w innowacyjne funkcje i znakomite parametry użytkowe, porównywalne do urządzeń zasilanych bezpośrednio z sieci.

Worx PowerShare

Większość narzędzi Worx działa na platformie PowerShare 20V, która pozwala na korzystanie z akumulatorów Worx 20V we wszystkich urządzeniach tej marki, niezależnie od tego, czy są to narzędzia ogrodowe, czy elektronarzędzia. Dzięki urządzeniom Worx PowerShare nie trzeba już polegać na stałym podłączeniu do zasilania. Od teraz można cieszyć się pełną swobodą użytkowania swoich narzędzi, gdziekolwiek ich potrzebujesz. Bogaty asortyment elektronarzędzi akumulatorowych Worx pozwala zbudować swój warsztat według własnego upodobania i zapotrzebowania. Niezależnie od tego czy będziesz chciał pracować nad przebudową domu, czy projektowaniem ogrodu lub tarasu - Worx ma do tego odpowiednie elektronarzędzia.

worx powershare

Wiercenie i wkręcanie

Worx oferuje odpowiednie wiertarki i wkrętarki do każdego zastosowania - od skręcania prostych mebli, po większe projekty. Oprócz szerokiej gamy urządzeń akumulatorowych, w ofercie znajdują się również klasyczne wiertarki udarowe zasilane bezpośrednio z sieci. Szeroki asortyment nie ułatwia wyboru dlatego, aby znaleźć odpowiednie urządzenie, należy zapoznać się z jego atrybutami oraz obszarem zastosowań. Oprócz wydajności, ważną rolę odgrywają także funkcje, rozmiar, masa i oczywiście cena. W ofercie marki Worx znajdziesz narzędzie, które idealnie będzie pasowało do Twoich potrzeb. Wkrętak, akumulatorowa wiertarko-wkrętarka czy młotowiertarka? Wybór należy do Ciebie!

wiertarka Worx

Lekkie i poręczne wkrętaki Worx doskonale się sprawdzą podczas pracy na małych przestrzeniach, wszędzie tam, gdzie tradycyjna wiertarko-wkrętarka będzie miała utrudniony dostęp. Znajdziemy tu m.in. wkrętak akumulatorowy WX254.4 ze zintegrowanym 6-bitowym magazynkiem, który można wymieniać w dowolnym momencie za jednym przeciągnięciem suwaka do tyłu lub model WX255, który dodatkowo wyposażony jest w uchwyt przytrzymujący wkręcaną śrubę. Wkrętak WX252 z kolei posiada wydłużony trzpień, który sprawdzi się w wąskich przestrzeniach.

worx wkrętak

worx wkrętak

wkrętakJeżeli samo narzędzie wkręcające nam nie wystarczy, warto wybrać jedną z wielu modeli wiertarko-wkrętarek. Znajdziemy tu m.in. modele bezudarowe, z udarem, z silnikiem bezszczotkowym, a także model, który rozwiązuje problem wiecznego przekładania wiertła i bitów podczas nawiercania i mocowania śrub - wiertarko-wkrętarka nastawna SwitchDriver WX176.9! Wyposażona w podwójny uchwyt obrotowy pozwala na przemienne używanie 2 rodzajów akcesoriów, co znacznie przyspiesza wykonywanie powtarzalnych czynności. 

worx wkrętarkaDo wkręcania i wykręcania śrub oraz nakrętek przydatny będzie klucz udarowy, który dzięki charakterystycznym ruchom pulsacyjnym poluzowuje nawet te mocno dokręcone śruby. Dzięki akumulatorowym kluczom Worx samodzielnie wymienisz koło w samochodzie, bez konieczności posiadania stałego podłączenia do sieci w pobliżu miejsca pracy. Zakres pracy wiertarko-wkrętarek jest bardzo duży, jednak klucze udarowe charakteryzują się znacznie większą mocą, która niezbędna jest podczas wielu codziennych zadań. Jednak gdy potrzebujemy naprawdę mocnego uderzenia, warto pomyśleć o młotowiertarce Worx z pneumatycznym udarem. Narzędzia te pomagają we wszystkich ciężkich pracach i są niezastąpione podczas wiercenia w twardych materiałach, takich jak kamień i beton. Akumulatorowy młot udarowo-obrotowy WX390 to potężna i poręczna alternatywa dla dużych młotów udarowo-obrotowych. Młoty z zasilaniem sieciowym z kolei wyposażone są w jeszcze mocniejszy silnik i mogą być używane do jeszcze bardziej skomplikowanych zadań.

worx młotowiertarka

Cięcie

Marka Worx produkuje narzędzia do niemal każdego zastosowania. W zależności od tego, co chcemy przeciąć, możemy wybrać odpowiednie narzędzie. Każde urządzenie dedykowane jest do konkretnego zadania. Piły szablaste doskonale się nadają do cięcia gałęzi, które są zbyt małe dla pilarek łańcuchowych lub przykładowo do cięcia rur PCV, dlatego bez problemu znajdą zastosowanie w ogrodzie i w domu. Jeżeli jednak szukamy narzędzia do wykonywania cięć podłużnych w materiale, przyda się ręczna pilarka tarczowa. Równie dobrze, chociaż nie tak precyzyjna jest wyrzynarka - ta z kolei doskonale się spisuje podczas cięć krzywoliniowych i po łuku. Ciekawym rozwiązaniem jest wielofunkcyjna pilarka Worx WX550, która stanowi połączenie pilarki szablastej i wyrzynarki. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk, aby szybko i łatwo przełączyć między dwiema funkcjami. 

worx

worx

W ofercie marki Worx znajdziemy również szeroki wybór ręcznych pilarek tarczowych. Od lekkich i kompaktowych urządzeń, po profesjonalne piły tarczowe. Oprócz modeli sieciowych, pilarki są również dostępne w wersji akumulatorowej. Pilarki idealnie nadają się do długich i precyzyjnych cięć również pod kątem. Nie licząc ogranicznika, pilarki ręczne Worx posiadają również opatentowany system prowadzenia laserowego, który gwarantuje ich precyzyjne prowadzenie bez zatrzymania. 

worxMarka Worx opracowała także mniejszą wersję ręcznych pilarek tarczowych. WX426 to kompaktowa pilarka akumulatorowa współpracująca z tarczą o średnicy 85mm i możliwością cięcia materiału do 27mm grubości. Doskonała do cięcia drewna, metalu, ceramiki i plastiku w trudno dostępnych miejscach. Narzędzie pozwala również na zagłębianie się w materiale i wycinanie w nim otworów. 

worx pilarka

Struganie i frezowanie

Precyzyjne frezarki i poręczne strugarki stanowią znakomite uzupełenie oferty narzędziowej Worx i są niezbędnym wyposażeniem każdego, kto pracuje w drewnie. Te precyzyjne narzędzia są zatem częścią każdego warsztatu. Frezarka WX15RT.2 posiada precyzyjną regulację zapewniającą najwyższą dokładność i optymalną prędkość pracy dopasowaną do obrabianego materiału. Z kolei strugarka WX623.1 wyposażona jest w odsys trocin oraz dwa noże HSS, które zapewniają długą żywotność i wysoką jakość obrabianych powierzchni.

Narzędzie, które może zrobić prawie wszystko

Narzędzia wielofunkcyjne Worx Sonicrafter to wszechstronne urządzenia, których nie powinno zabraknąć w żadnym warsztacie. Znakomite narzędzia, które można wyposażyć w różne brzeszczoty, ostrza oraz papiery ścierne, które ułatwią wykonywanie różnych zadań, jak przycinanie ościeżnic podczas układania paneli, zeskrobywanie resztek kleju, usuwanie zaprawy lub po prostu wycinanie otworów w drewnie lub płytkach.

worx

Szlifowanie

Szlifierka oscylacyjna, mimośrodowa i taśmowa marki Worx doskonale się nadają do wszystkich prac szlifierskich w domu i w ogrodzie. Szeroki asortyment szlifierek, począwszy od lekkiej i poręcznej szlifierki oscylacyjnej WX648, po innowacyjną, pozbawioną wibracji szlifierkę mimośrodową WX655 z dwiema, przeciwbieżnymi płytami szlifierskimi zapewniającymi płynną i komfortową pracę. Szlifierki marki Worx nadają się do wszystkich materiałów ścieralnych. 

worx szlifowanie

Zawsze pod odpowiednim kątem z kątówkami Worx

Marka Worx oferuje także szeroki wybór szlifierek kątowych do wszystkich zastosowań. Oprócz wersji przewodowych, szlifierki są dostępne również w bezprzewodowej wersji akumulatorowej PowerShare. W zależności od wykonywanych czynności, grubości i rodzaju obrabianego materiału oraz czasu pracy można wybrać model najlepiej odpowiadający potrzebom użytkownika.

worx

Dodaj komentarz
* Pola wymagane