Jaką dmuchawę akumulatorową wybrać? Ranking top5

Ocena: 4,8/5
Dmuchawa ogrodowa to popularne urządzenie na zachodzie Europy, które z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością również w Polsce. Urządzenie sprawdza się nie tylko jesienią, kiedy mamy do uprzątnięcia opadłe liście, ale także wiosną i latem, kiedy w prosty i szybki sposób chcemy pozbyć się różnych nieczystości, w tym piasku z kostki brukowej lub drobnych gałęzi z trawnika po zimie. Dmuchawa akumulatorowa to świetna alternatywa dla zwykłych grabi oraz najlepsze rozwiązanie dla osób, które potrzebują...

Cięcie wysokich żywopłotów - nożyce elektryczne Einhell

Ocena: 3,7/5
Jak zadbać o wygląd wysokich żywopłotów, których przycinanie nie jest prostym zadaniem? Do tego rodzaju pracy warto sięgnąć po nożyce z wysięgnikiem, które pozwalają na cięcie na dużym zasięgu bez konieczności korzystania z drabiny czy podestu. Przykładem mogą być elektryczne nożyce do żywopłotu Einhell: model GC-HH 5047 i model GC-HC 9024 T z wymienną głowicą. Sprawdzą się w domowych ogrodach, ale także podczas przycinania skwerów firmowych czy przyszpitalnych.

Jaka opalarka do domu? Ranking popularnych modeli kupowanych na narzedzia.pl

Ocena: 4,1/5
Opalarki to praktyczne narzędzia, które mają wszechstronne zastosowanie. Można je wykorzystywać do rozmrażania, topienia, usuwania lakieru czy zgrzewania. Takie narzędzie przyda się w każdym domu, dlatego przedstawiamy ranking opalarek do zastosowań amatorskich. W zestawieniu znalazły się: 59G522 Graphite, TH-HA 2000/1 Einhell, KX1650 BlackDecker, 51G517 Verto oraz DED7970 Dedra.

Mała szlifierka kątowa – ranking najczęściej kupowanych szlifierek kątowych 115mm

Ocena: 4,3/5
Szukasz małej szlifierki kątowej do użytku domowego? Przygotowaliśmy ranking najwyżej ocenianych szlifierek kątowych 115mm. Na pierwszym miejscy znalazła się szlifierka kątowa Bosch PWS 750-115 z mocnym, wydajnym silnikiem. Miejsce drugie to szlifierka kątowa Graphite 59G062, kolejne - szlifierka kątowa Skil 9030AA. Miejsce czwarte zajęła szlifierka kątowa Einhell TE-AG 115. Ranking zamyka szlifierka kątowa Ryobi EAG600RS.

Jaka szlifierka do gipsu? Ranking szlifierek do gładzi do 800zł

Ocena: 2,4/5
Chcesz, żeby szlifowanie gipsowanych ścian było proste, a afekty doskonałe? Nie wiesz, jaką szlifierkę typu "żyrafa" wybrać do 800zł? Sprawdź, jakie szlifierki do gipsu są najczęściej wybierane przez naszych klientów. Na pierwszym miejscu znalazła się szlifierka do gładzi Graphite 59G261, drugie miejsce to szlifierka Einhell TC-DW 225. Dalej mamy szlifierkę typu "żyrafa" Dedra DED7748. Ranking zamyka szlifierka do gładzi Pansam A142210.

Jaka wkrętarka do 500zł? Ranking akumulatorowych wkrętarek wg klientów narzedzia.pl

Ocena: 3,0/5
Zastanawiasz się nad wyborem wkrętarki na własny użytek? Dysponujesz budżetem do 500zł? Aby ułatwić Ci wybór przygotowaliśmy ranking pięciu aktualnie najpopularniejszych modeli w kategorii "wiertarko-wkrętarka akumulatorowa". Nasi klienci najczęściej kupują wiertarko-wkrętarka Bosch PSR 10,8 LI-2, na drugim miejscu znalazła się wkrętarka Hitachi Hitachi DS 12DVF3 , miejsce 3. to Einhell TE-CD 12, na miejscu 4. znalazła się wiertarko-wkrętarka BlackDecker EPC148BK. Ranking zamyka wkrętarka Skil F0152532AA.

Elektronarzędzia Einhell - Top5 najczęściej kupowanych narzędzi Einhell

Ocena: 4,1/5
Przygotowaliśmy ranking najczęściej kupowanych narzędzi Einhell. Największa popularnością cieszy się lamelownica Einhell BT-BJ 900, drugim najczęściej kupowanym narzędziem jest polerka Einhell BT-PO 1100/1. Na 3. miejscu mamy wyrzynarkę Einhell TH-JS 85.Ranking zamykają wiertarka stołowa Einhell BT-BD 701 i frezarka górnowrzecionowa Einhell TH-RO 1100 E. Zastanawiasz się nad zakupem wymienionych narzędzi?Poznaj atuty najczęściej kupowanych elektronarzędzi Einhell.

Jaka przecinarka do glazury? Ranking przecinarek elektrycznych

Ocena: 2,5/5
Elektryczna przecinarka do glazury - którą wybrać? Zastanawiasz się nad zakupem profesjonalnej przecinarki do płytek? Zobacz ranking przygotowany w oparciu o opinię profesjonalistów i poznaj szczegóły poszczególnych modeli. Na pierwszym miejscu znalazła się przecinarka Rubi ND180 SMART, na drugim - przecinarka do glazury Einhell BT-TC 900 S. Miejsce trzecie przypadło przecinarce do płytek Dedra DED7701.

Jaką bruzdownicę wybrać? - Bruzdownice dla majsterkowiczów do 600zł

Ocena: 3,9/5
Chcesz kupić bruzdownice i nie wiesz, jaką wybrać? Na rynku dostępnych jest wiele modeli bruzdownic do betonu przeznaczonych do użytku przez domowych majsterkowiczów. Podpowiemy, które modele warto wziąć pod uwagę przy wyborze bruzdownicy, gdy podstawowym kryterium jest stosunku jakości do ceny.

Kątem oka na wiertarkę stołową Einhell BT-BD 701

Ocena: 3,7/5
Poddaliśmy testom wiertarkę stołową Einhell BT-BD 701. Obiektywne oko eksperta ujawnia wszystkie zalety i wady wiertarki.
Strona 1 z 2