Stojak na wino z narzędziami Dremel

Przed nami długie chłodne wieczory. Grzane wino? Wykonaj z nami elegancki wiszący stelaż na wino do Twojej kuchni…

Na walizkach, czyli projekty z Dremel 8100

Jeśli w Twoim domu zalegają starocie, których chcesz się pozbyć, wstrzymaj się jeszcze chwilę z tą decyzją. Stare i zniszczone nie zawsze oznacza bezużyteczne. Podpowiadamy jak przekształcić walizkę w stylu vintage w elegancki mebel. Poszukaj starej, gustownej walizki i nadaj jej nie tylko nowy wygląd z Dremel 8100, ale i oryginalną funkcję – designerskiego fotela.

Narzędzie wielofunkcyjne Dremel 4200 z innowacyjną technologią EZ Change już na rynku

Narzędzie wielofunkcyjne Dremel 4200 to absolutna nowość. Jest to pierwsze na rynku urządzenie wielofunkcyjne z innowacyjnym beznarzedziowym systemem wymiany osprzętu "EZ Change". Najnowocześniejsza technologia „EZ Change” gwarantuje szybką i sprawną wymianę akcesoriów, dzięki czemu narzędzie jest gotowe do pracy w mgnieniu oka.

Oryginalny wieszak do przedpokoju z narzędziami Dremel

Bardzo często nie doceniamy roli przedpokoju, a stanowi on swoistą wizytówkę każdego domu. Odmień wygląd swojego przedpokoju, wyposażając go w niezwykły wieszak wykonany z odwróconych drewnianych wieszaków. Możesz go łatwo i szybko wykonać, używając odpowiednich narzędzi. Twój przedpokój z oryginalnym wieszakiem na pewno zachwyci każdego gościa.

Jak skutecznie oczyścić grill ogrodowy? Sięgnij po Dremel 8100 Li-Ion

Lato niestety dobiega końca, czas na ostatnie grillowanie. Przygotowaliśmy skuteczne porady na czyszczenie grilla i przygotowanie go do zimowania. A więc jak umyć i wyczyścić grilla?

Jak oświetlić i udekorować patio? Dremel 200 Series zrobi to za Ciebie

Terakotowa lampa wykonana z donicy za pomocą Dremel® 200 Series oraz kilku akcesoriów sprawi, że poczujesz satysfakcję, że udało Ci się zrobić ją samodzielnie, a przy okazji doda Twojemu ogrodowi trochę charakteru

Wyrzynarka brzeszczotowa Dremel Moto-Saw 2 w 1

Moto-Saw jest kompaktową, łatwą w użyciu wyrzynarką brzeszczotową typu 2 w 1 przystosowaną do pracy stacjonarnej i jako narzędzie przenośne. Wyrzynarka umożliwia precyzyjne wykonywanie cięć w linii prostej oraz po dowolnej krzywej w różnych materiałach o grubości nawet do 18 mm. To idealna propozycja zarówno dla majsterkowiczów, jak i profesjonalnych stolarzy.
Strona 3 z 3