Jak ozdobić dynię? Czyli projekt od Dremel na Halloween

Chcesz wczuć się w klimat Halloween? Nic prostszego. Stwórz jedną z najbardziej rozpoznawalnych ozdób - lampion z dyni, wzorując się na projekcie marki Dremel. Do tego zadania będą potrzebne: dynia, kartki, marker, urządzenie wielofunkcyjne Dremel 3000, nóż, łyżka, taśma i wykałaczka.

Świeczka na Halloween - zrób to sam!

Brak ci pomysłu na dekoracje na Halloween? Zobacz, jak w łatwy sposób przygotować oryginalną ozdobę. Zaskocz wszystkich swoich gości.

Zrób własną wiszącą zabawkę dla swojego maluszka

Korzystając z akumulatorowego narzędzia Dremel® 7700 i pistoletu do klejenia Dremel® Glue Gun, możesz stworzyć praktyczną zabawkę do powieszenia nad łóżeczkiem dziecięcym. Będzie to uroczy prezent dla znajomego lub członka rodziny, któremu niedawno urodziło się dziecko!

Zrób własne dzwonki wietrzne

Poświęć chwilę swojego czasu na wykonanie pięknych, metalowych dzwonków wietrznych do domu. Czarujące dźwięki wydawane przez dzwonki wietrzne tworzą doskonały nastrój w każdym domu i ogrodzie, bez względu na porę roku

Ozdobne litery - stwórz je sam

Napisz imię córki lub syna ozdobnymi, kolorowymi literami, do wykonania których użyjesz technik zdobienia, malowania przez szablon, wypalania w drewnie i przyklejania brokatu. Twojemu dziecku spodoba się oryginalna dekoracja sypialni w postaci liter stojących na szafce lub przyklejonych do drzwi razem z wieszakami na ubrania.

Jeszcze więcej możliwości - nowe zestawy osprzętu Dremel

Cięcie metalu, drewna i plastiku, usuwanie rdzy, polerowanie tworzyw sztucznych czy czyszczenie komponentów to tylko przykładowe zadania, które z łatwością można wykonać nowymi zestawami osprzętu marki Dremel. Teraz narzędzia Dremel staną się jeszcze bardziej wszechstronne.

Kwietnik ścienny na rośliny balkonowe - zrób to z Dremel!

Wielu z nas hoduje na swoich balkonach kwiaty - te balkonowe ogrody stanowią dla nas choć namiastkę prawdziwego zieleńca. Niektórzy miłośnicy roślin mają ich na balkonie tyle, że ledwo się one mieszczą. Jeśli jesteś jedną z takich osób, nie martw się, samodzielnie możesz wykonać dla nich piękny kwietnik!

Drewniane ozdoby świąteczne z Dremelem

Pokazujemy jak samodzielnie zrobić śliczne ozdoby do zawieszenia na choince lub na kominku. Drewniane ozdoby z Dremel robią również doskonałe wrażenie w wieńcach adwentowych lub świątecznych wiązankach. Drobne ozdoby stanowią również stylowe zawieszki do prezentów pod choinkę.

Półka z Dremelem - prostota formy, duża funkcjonalność

Nie masz już miejsca na ulubione książki czy bibeloty? Ta stylowa półka stworzy dodatkową przestrzeń na różne przydatne przedmioty i doda pomieszczeniu charakteru. W kilku prostych krokach pokażemy Ci, jak przy użyciu odpowiednich narzędzi Dremel możesz szybko zaprojektować oraz wykonać stylową półkę z drewna i metalu.

Zawieszka na Halloween z narzędziami Dremel

Chcesz przygotować swoje mieszkanie na Halloween? Pokazujemy jak łatwo i szybko zrobić oryginalną zawieszkę. Potrzebne będzie tylko trochę drewna, farby i odpowiednie narzędzia Dremel. Puść wodze fantazji i stwórz takie kształty, dobierz takie kolory, które nadadzą Twojej zawieszce wyjątkowy charakter. Przenieś wymyślone przez siebie wzory na kawałki sklejki i zgodnie z instrukcją wykonaj zawieszkę.
Strona 2 z 3