Przed zimą... Renowacja metalowych mebli ogrodowych

Wiek i narażenie na działanie powietrza i deszczu może sprawić, że z metalowych mebli ogrodowych zacznie odpadać farba i zaczną rdzewieć. Istotna jest odpowiednia konserwacja i właściwe przygotowanie mebli ogrodowych przed "zimowaniem", by na wiosnę znów cieszyć się przyjemnością imprez na świeżym powietrzu, dzięki narzędziu udarowemu Dremel, które sprawi, że metalowe meble ogrodowe będą wyglądać jak nowe.

Stojak na wino z narzędziami Dremel

Przed nami długie chłodne wieczory. Grzane wino? Wykonaj z nami elegancki wiszący stelaż na wino do Twojej kuchni…

Oryginalna budka dla ptaków

Zbliża się zima - to idealny moment stworzenie ptakom azylu. Zbuduj z nami oryginalną budkę, a ptaki z pewnością odwdzięczą Ci się przepięknym śpiewem o poranku. Do wykonania ptasiego domku potrzebujesz jedynie wyrzynarkę Dremel Moto-Saw.

Na walizkach, czyli projekty z Dremel 8100

Jeśli w Twoim domu zalegają starocie, których chcesz się pozbyć, wstrzymaj się jeszcze chwilę z tą decyzją. Stare i zniszczone nie zawsze oznacza bezużyteczne. Podpowiadamy jak przekształcić walizkę w stylu vintage w elegancki mebel. Poszukaj starej, gustownej walizki i nadaj jej nie tylko nowy wygląd z Dremel 8100, ale i oryginalną funkcję – designerskiego fotela.

Narzędzie wielofunkcyjne Dremel 4200 z innowacyjną technologią EZ Change już na rynku

Narzędzie wielofunkcyjne Dremel 4200 to absolutna nowość. Jest to pierwsze na rynku urządzenie wielofunkcyjne z innowacyjnym beznarzedziowym systemem wymiany osprzętu "EZ Change". Najnowocześniejsza technologia „EZ Change” gwarantuje szybką i sprawną wymianę akcesoriów, dzięki czemu narzędzie jest gotowe do pracy w mgnieniu oka.

Oryginalny wieszak do przedpokoju z narzędziami Dremel

Bardzo często nie doceniamy roli przedpokoju, a stanowi on swoistą wizytówkę każdego domu. Odmień wygląd swojego przedpokoju, wyposażając go w niezwykły wieszak wykonany z odwróconych drewnianych wieszaków. Możesz go łatwo i szybko wykonać, używając odpowiednich narzędzi. Twój przedpokój z oryginalnym wieszakiem na pewno zachwyci każdego gościa.

Jak skutecznie oczyścić grill ogrodowy? Sięgnij po Dremel 8100 Li-Ion

Lato niestety dobiega końca, czas na ostatnie grillowanie. Przygotowaliśmy skuteczne porady na czyszczenie grilla i przygotowanie go do zimowania. A więc jak umyć i wyczyścić grilla?

Jak oświetlić i udekorować patio? Dremel 200 Series zrobi to za Ciebie

Terakotowa lampa wykonana z donicy za pomocą Dremel® 200 Series oraz kilku akcesoriów sprawi, że poczujesz satysfakcję, że udało Ci się zrobić ją samodzielnie, a przy okazji doda Twojemu ogrodowi trochę charakteru

Dremel 6800 Trio – niezbędne narzędzie w każdym domu?

Nowość! 3 w 1 – jedno narzędzie tnie, szlifuje i frezuje - Dremel Trio 6800. Aż trudno uwierzyć, że jedna maszyna jest w stanie spełnić tyle funkcji – ale czy nie właśnie o to nam chodzi? Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom coraz bardziej wymagających klientów, na rynku pojawiła się nowość – multiszlifierka Dremel Trio 6800.

Dremel 3000 - nowe narzędzie wielofunkcyjne

Dremel, producent wielofunkcyjnych narzędzi wysokoobrotowych na świecie, wprowadził na polski rynek nowy model Dremel 3000
Strona 7 z 7