Zrób własną wiszącą zabawkę dla swojego maluszka

Korzystając z akumulatorowego narzędzia Dremel® 7700 i pistoletu do klejenia Dremel® Glue Gun, możesz stworzyć praktyczną zabawkę do powieszenia nad łóżeczkiem dziecięcym. Będzie to uroczy prezent dla znajomego lub członka rodziny, któremu niedawno urodziło się dziecko!

Szklany świecznik - to takie proste

Wykonaj piękny, grawerowany świecznik, który wypełni pomieszczenie zapachem kwiatów, tworząc jasną i zachwycającą przestrzeń. W łatwy i prosty sposób możesz ozdobić świecznik dowolnym wzorem, nadając mu osobisty charakter. Włożony do środka, zapalony podgrzewacz wytworzy ciepłą i rodzinną atmosferę!

Zrób własne dzwonki wietrzne

Poświęć chwilę swojego czasu na wykonanie pięknych, metalowych dzwonków wietrznych do domu. Czarujące dźwięki wydawane przez dzwonki wietrzne tworzą doskonały nastrój w każdym domu i ogrodzie, bez względu na porę roku

Stwórz kwiaty wiśni z organzy -zobacz jakie to proste

Wnieś powiew eterycznego piękna do swojego domu, stawiając na stole kryształowy wazon z gałązkami kwitnącej wiśni z organzy. Wystarczy kupić przedmioty wymienione obok i postępować zgodnie z poniższymi instrukcjami. Potem będzie można prezentować wazon z pięknymi kwiatami w salonie, sprawiając przyjemność rodzinie i znajomym.

Zdobiony indiański namiot - zobacz jakie to proste

Tipi, wigwam lub inny namiot Indian z Ameryki Północnej to wspaniałe miejsce zabaw, w którym dzieci mogą się bawić czy nocować razem z przyjaciółmi! Zrób swoim pociechom niespodziankę w postaci tego cudownego prezentu, który zapewni im dużo radości i śmiechu.

Ramka na zdjęcie - zobacz jak prosto ją wykonać

Fotografie to wspaniały sposób na zachowanie cennych wspomnień a samodzielnie wykonana ramka jeszcze lepiej je wyeksponuje. Podaruj ją odpowiedniej osobie lub z dumną postaw na półce w domu.

Ozdobne litery - stwórz je sam

Napisz imię córki lub syna ozdobnymi, kolorowymi literami, do wykonania których użyjesz technik zdobienia, malowania przez szablon, wypalania w drewnie i przyklejania brokatu. Twojemu dziecku spodoba się oryginalna dekoracja sypialni w postaci liter stojących na szafce lub przyklejonych do drzwi razem z wieszakami na ubrania.

Jak odnowić parapet wewnętrzny?

Zobaczcie, jak w łatwy sposób przeprowadzić samodzielną renowację zniszczonego parapetu drewnianego.

Narzędzie high-tech wielkości ołówka - Dremel Micro

Innowacyjne narzędzie Dremel Micro pojawi się już we wrześniu. To wielofunkcyjne narzędzie wielkości ołówka zaskakuje wyrafinowanymi szczegółami. Nowy model to najbardziej zaawansowane technologicznie i najbardziej kompaktowe narzędzie marki Dremel, idealne do prac w trudnych warunkach wymagających szczególnej precyzji.

Jak zrobić zabawkę edukacyjną dla dziecka? Wąż-układanka

Niestety wakacje powoli się kończą i czas pomyśleć o nauce. Edukacyjny wąż to pomysłowa układanka, która ułatwi Twojemu dziecku naukę liczenia. Wąż może mieć wybrany przez Ciebie rozmiar i składać się z dowolnej liczby segmentów, wszystko zależy od Twojego projektu. Zamiast cyfr i liczb, wąż może zostać ozdobiony rysunkami, które pomogą Twojemu dziecku rozwinąć wyobraźnię, nauczyć się alfabetu lub poznać nazwy zwierząt.
Strona 4 z 7