Gęsty i wysoki żywopłot powoduje, że ogród można traktować jako miejsce ciszy, spokoju i odpoczynku. W marcu tego roku na rynku polskim pojawiły się nowe sekatory Boscha do cięcia większych żywopłotów.

Nożyce AHS 6000 Pro i AHS 7000 Pr

Nowe sekatory AHS 6000 Pro i AHS 7000 Pro Bosch zostały wyposażone w silnik o mocy 650 W. Rozwarcie noży wynosi 34 mm, a długość noży 600 lub 700 mm. Urządzenia zostały zaprojektowane z myślą o cięciu większych żywopłotów.
Dzięki bardzo wysokiemu momentowi obrotowemu możliwe jest cięcie nawet bardzo twardych odmian drewna. Laserowo wykrawane i szlifowane diamentowo noże zapewniają precyzyjne i czyste cięcia, co z kolei gwarantuje żywopłotom zdrowy rozrost. Urządzenia mogą ciąć gałęzie o maksymalnej średnicy 34 mm. Mechaniczny hamulec zatrzymuje noże w ciągu 0,05 sekundy.
cięcie żywopłotu nożycami boschCzerwona osłona wzdłuż całego noża pozwala dobrze widzieć sekator, nawet, jeśli zagłębi się on w żywopłot. Osłona zapobiega również zabrudzeniu noży. Obie rękojeści zostały rozmieszczone daleko od siebie, dzięki czemu użytkownik może utrzymać wygodną postawę ciała podczas pracy. Umiejscowienie punktu ciężkości tuż za przednią rękojeścią pomaga zachować kontrolę nad urządzeniem we wszystkich pozycjach pracy.
Optymalne rozmieszczenie włączników gwarantuje wygodną pracę, co jest szczególnie ważne w przypadku długotrwałego przycinania żywopłotów w różnych pozycjach. Nowymi sekatorami Bosch łatwo wykonuje się zarówno cięcia poziome, jak i pionowe.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane