Jaki brzeszczot do pilarki Alligator?

Nie wiesz, jaki brzeszczot będzie odpowiedni do pilarki Alligator DeWalt? Przygotowaliśmy krótki poradnik. Zobacz do jakiego modelu, jaki brzeszczot? I do cięcia jakie materiału?

Nowości Stanley, Black & Decker, Bostitch i DeWALT na BUDMIE 2014

Podczas nadchodzących targów BUDMA 2014 marki Stanley, Black & Decker, Bostitch oraz DeWALT przedstawią najnowszą ofertę narzędzi i elektronarzędzi.

Zobacz zamienniki zestawów narzędzi akumulatorowych DeWalt

Informujemy naszych Klientów o zmianach, jakie zaszły w narzędziach oferowanych przez markę DeWalt. Zestawy narzędzi akumulatorowych zyskały nowe zamienniki. Dotychczasowe symbole uległy drobnej zmianie – w oznakowaniu litera „L” została zamieniona przez „M”. Innowacja dotyczy pojemności akumulatorów. Dotychczasowe baterie 3,0Ah zostają zastąpione przez mocniejsze – 4,0Ah.

D25413K, D25414KT, D25415K i D25430K DeWalt - nowa seria młotowiertarek 4kg

DeWalt - marka narzędzi dla profesjonalistów - wprowadził na rynek innowacyjną serię 4-kilogramowych przewodowych młotowiertarek SDS-Plus. Ich najważniejsze cechy to minimalna masa, zwiększona moc, najniższy poziom wibracji oraz ergonomiczny kształt.

Wkrętak akumulatorowy DCF680 - nowość marki DeWalt

Na rynku elektronarzędzi pojawił się nowy wkrętak DCF680 DeWALT. Wkrętak został wyposażony w żyroskopowy system sterowania prędkością obrotową i kierunkiem obrotów. Dzięki temu rozwiązaniu DCF680 posiada ogromne możliwości, które zostały zamknięte w kompaktowym modelu.

Jaki szpadel do ogrodu wybrać? Ranking najlepszych szpadli

Szpadel jest niezwykle przydatnym narzędziem w ogrodzie. Wydawać by się mogło, że jego wybór nie nastręcza żadnych trudności. W rzeczywistości warto zwrócić uwagę na kilka aspektów: kształt i ostrość sztychu oraz profilowany i wygodny trzonek.

Leica D510 – lider wśród dalmierzy

Przedstawiamy sprawdzony i uznany w branży budowlanej dalmierz laserowy Leica D510. Przyrząd D510 to nowa jakość w segmencie sprzętu pomiarowego.
Strona 3 z 3