Jaka szlifierka mimośrodowa? Top 5 szlifierek mimośrodowych dla profesjonalistów

Nie wiesz, jaką szlifierkę mimośrodową wybrać? Pomocny okaże się ranking szlifierek. W rankingu Top 5 szlifierek mimośrodowych dla profesjonalistów znalazły się: szlifierka mimośrodowa Bosch GEX 125-1 AE, szlifierka Makita BO5041, szlifierka mimośrodowa DeWalt DWE6423, narzędzie Hitachi SV13YB i szlifierka Milwaukee ROS 150 E-2. Sprawdź, czym wyróżnia się każdy z polecanych szlifierek mimośrodowych.

Jaka ukośnica? Ranking pił ukosowych

Wzięliśmy pod lupę ukośnice należące do tej samej klasy o porównywalnych parametrach. Wybrano piły stołowe z zasilaniem elektrycznym o podobnej mocy, uwzględniono parametr możliwości cięcia przy kącie 90°/90° i średnicę tarczy nie mniejszą niż 250 mm. Wybraliśmy pilarki ukosowe o świetnych danych technicznych oraz doskonałej jakości wykonania. Jeśli szukasz modeli, które sprawdzą się w wielogodzinnej, codziennej pracy - sprawdź nasze zestawienie ukośnic.

Jaka wiertarko-wkrętarka? - Top 10 wg klientów narzedzia.pl

Prezentujemy najczęściej kupowane wiertarko-wkrętarki w sklepie narzedzia.pl. To modele, które scharakteryzować można jako niezawodne i o wysokiej jakości wykonania. Wiertarko-wkrętarki to sprzęt, który przyda się zarówno majsterkowiczowi, jak i profesjonalistom. Z jej pomocą szybko zmontujesz meble, wkręcisz luźne śrubki i wykonasz wiele drobnych prac. W zestawieniu pokazaliśmy wiertarko-wkrętarki akumulatorowe o napięciu 14,4 oraz 18V.

Ranking wiertarko-wkrętarek dla profesjonalistów

Prezentujemy ranking profesjonalnych wiertarko–wkrętarek wg oceny specjalistów. Pierwsze miejsce zdobyła wiertarko-wkrętarka DeWalt DCD780M2. Na drugim miejscu znalazła się wiertarko-wkrętarka Bosch GSR 18-2-LI Plus, natomiast miejsce trzecie przypadło wiertarko-wkrętarce Hitachi DS18DSDL.

Klucz udarowy - pneumatyczny czy elektryczny?

Klucz udarowy to narzędzie, które przyda się zarówno pasjonatom mechaniki samochodowej, jak i profesjonalistom na co dzień zajmujących się mechaniką samochodową. Wiadomo, że nie każdy klucz udarowy spełni jednocześnie oczekiwania tych 2 grup użytkowników. Jak wybrać odpowiedni klucz udarowy i na co zwracać uwagę podczas jego zakupu?

Innowacyjny wkrętak DeWalt DCF680 streowany ruchem ręki

Postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej i przetestować wkrętak akumulatorowy DeWalt DCF680. Teoretycznie wkrętak ten nie różni się od podobnych narzędzi innych marek. Cała innowacyjność polega na opracowaniu i wprowadzeniu żyroskopowego systemu sterowania prędkością obrotową i kierunkiem wirowania wrzeciona.

Nowość od DeWalt - akumulatorowa frezarka wycinająca z serii XR

DeWalt stworzył małą akumulatorową frezarkę wycinającą dla profesjonalistów. DCS551 18V z serii XR służy do szybkiego wycinania otworów w płytach gipsowo-kartonowych i innych lekkich materiałach. Będzie doskonała wszędzie tam, gdzie sieciowe elektronarzędzia są za mało kompaktowe i zbyt ciężkie, a ręczne będą opóźniać pracę.

Młotowiertarki i młoty SDS zaprojektowane do prac w ekstremalnych warunkach

DeWalt wprowadził na rynek nowe młotowiertarki i młoty DEWALT z uchwytami SDS przeznaczone do pracy w najtrudniejszych warunkach. Oferowane modele mają obecnie najbardziej zaawansowane konstrukcje. Oferowane modele wyznaczają nowe standardy wydajności i bezpieczeństwa pracy.

Specjalna gwoździarka do konstrukcji szkieletowych DeWalt

DCN692 to pierwsza na świecie zasilana akumulatorem gwoździarka 90 mm z dwoma prędkościami pracy do konstrukcji szkieletowych. Jest to także najbardziej ergonomiczny model w swojej klasie. Elektronarzędzie gwarantuje wysokie bezpieczeństwo pracy oraz niskie koszty użytkowania.

Innowacyjny adapter USB zmieni akumulator w przenośną ładowarkę

DCB090 to najnowszy adapter USB marki DeWalt zmieniający akumulator w przenośną ładowarkę, do której można podłączać smartfon lub tablet. Adapter wchodzi w skład szerokiej gamy bezprzewodowych produktów XR Li-Ion.
Strona 2 z 3