Nowy dalmierz laserowy Bosch GLM 500

Ocena: 5,0/5
Nie bez powodu marka Bosch kojarzona jest z wysoką jakością w kontekście użyteczności swoich produktów. Nowy dalmierz laserowy GLM 500 doskonale to obrazuje oferując klientowi to, czego obecnie potrzebuje najbardziej - zaawansowaną elektronikę.

Nowa aplikacja Bosch Toolbox

Ocena: 4,3/5
Branża komórkowa nieustannie się rozwija. Smartfony stają się coraz bardziej zaawansowanymi technologicznie urządzeniami. Z powodzeniem zaczynają towarzyszyć nam w wielu dziedzinach naszego codziennego życia i nie mamy tu na myśli tylko wykonywania połączeń i wysyłania krótkich wiadomości tekstowych, bo to tylko niewielki procent tego, do czego ich używamy. Zaprogramowane funkcje w smartfonie, a także liczne dostępne aplikacje pozwalają nam lepiej organizować czas, ułatwiają kontakt ze światem, a także umilają czas w...

Profesjonalne narzędzia pomiarowe geo-FENNEL

Ocena: 4,8/5
O tym jak istotną rolę odgrywają przyrządy pomiarowe wie każdy podwykonawca budowlany. Niemal na każdym etapie budowy nowej inwestycji, modernizacji, prac remontowych i montażowych ważne jest zachowanie pionów, poziomów i odpowiednich kątów. Marka geo-FENNEL oferuje szeroki asortyment instrumentów pomiarowych, dzięki którym każda wykonana praca będzie łatwa, szybka, a co najważniejsze precyzyjna!

Dalmierz laserowy GLM 120 C z wbudowaną kamerą - nowość marki Bosch

Model GLM 120 C to pierwszy dalmierz laserowy marki Bosch wyposażony w kamerę. Wykorzystanie kamery w dalmierzu ma zwiększyć dokładność pomiarów przy większych odległościach do 120m i w jasnym otoczeniu. Urządzenie może być sterowane za pomocą aplikacji Measuring Master. Dalmierz sprawdzi się w sektorze remontowo-budowlanym. Ułatwi pracę stolarzom, rzemieślnikom, architektom czy elektrykom.

Jaki dalmierz do domowego użytku? Sprawdzamy dalmierz Bosch ZAMO

Ocena: 3,1/5
Szukasz dalmierza do użytku domowego? Planujesz remont? Szykujesz się na zmianę wystroju mieszkania? Do tego niezbędna jest znajomość wymiarów pokoju, okna czy stołu. Dużym ułatwieniem podczas prostych domowych pomiarów jest cyfrowy dalmierz laserowy. Pozwala on nam zmierzyć wszystko samodzielnie, bez wysiłku i gimnastykowania się z tradycyjną rozkładaną miarką

Ranking najwyżej ocenianych dalmierzy laserowych dla majsterkowiczów

Ocena: 2,8/5
Masz dosyć biegania z calówką, ołówkiem i kartką z notesu? Szukasz sprytnego urządzenia pomiarowego? Sprawdź ranking dalmierzy laserowych dla majsterkowiczów o zasięgu ok. 50m.

Jaki dalmierz dla majsterkowicza? Zobacz najnowsze dalmierze laserowe Bosch PLR 30C i PLR 50C

Ocena: 4,3/5
Calówka, ołówek i kartka z notesu przeszły do historii. Nowe dalmierze laserowe Bosch PLR 30 C i PLR 50 C mierzą nachylenie i długości z najwyższą precyzją oraz automatycznie obliczają na ich podstawie powierzchnię i kubaturę. Dzięki niezwykle praktycznemu wyposażeniu, które obejmuje wyświetlacz dotykowy, złącze Bluetooth do bezprzewodowej transmisji pomiarów do aplikacji Bosch „measure&go” oraz czujnik nachylenia, oferują wszystkie pomiary, jakie może wymarzyć sobie majsterkowicz.

Pierwsze dalmierze DIY z kolorowym dotykowym wyświetlaczem - Bosch PLR 30C i PLR 50C

Marka Bosch wychodzi naprzeciw bardzo wymagających klientów i wyposaża swoje produkty w najnowsze technologie. Niezaprzeczalnym przykładem innowacyjnych rozwiązań są nowe dalmierze laserowe PLR 30C i PLR50C, dzięki którym dokonywanie pomiarów staje się proste i szybkie. Mierniki Bosch wyposażono w darmową aplikację Measure&Go, dzięki której prześlemy dokonane pomiary na smartfon czy tablet, mając pewność, że zostały utrwalone i będą dostępne w każdym momencie.

Niezbędnik agenta: urządzenia pomiarowe Bosch

Ocena: 3,8/5
Czy chcesz pokonywać prawa fizyki w swoim domu lub warsztacie? Poczuj się jak agent 007, korzystając z dalmierza laserowego PLR 15 oraz wykrywacza metali PMD 7 Bosch.

Dalmierz DLE 50 i jego zamiennik GLM 50 – ulubieńcy profesjonalistów

Ocena: 3,5/5
Dalmierz laserowy DLE 50 oraz jego następca – GLM 50 cieszą się niezmienną popularnością wśród użytkowników. Swoje powodzenie zawdzięczają precyzji działania oraz wygodnej i łatwej obsłudze
Strona 1 z 2