DeWalt - marka narzędzi dla profesjonalistów - wprowadził na rynek innowacyjną serię 4-kilogramowych przewodowych młotowiertarek SDS-Plus. Ich najważniejsze cechy to minimalna masa, zwiększona moc, najniższy poziom wibracji oraz ergonomiczny kształt.

Kup w Narzedzia.pl
Młotowiertarka DeWalt D25413K
dostawa
wysyłka
>12 dni
2 500,99
Młot kujący DeWalt D25430K
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
środa
2 010,99

DeWalt przedstawia nową serię młotowiertarek w klasie urządzeń 4kg - modele D25413K, D25414KT, D25415K i D25430K. Wszystkie zostały skonstruowane tak, aby mieć odpowiednio dobrany stosunek masy do mocy i energii uderzenia. Odpowiadają za to: mocny silnik 1000 W, bezkonkurencyjny,  zoptymalizowany mechanizm udarowy o częstotliwości uderzeń od 0-4700bpm i energia udaru 4.2J. Masywna konstrukcja mechanizmu młotów zapewnia młotowiertarką dłuższą żywotność i doskonałe parametry.

Nowe modele należą do linii DeWALT Perform and Protect gwarantującej najwyższy poziom bezpieczeństwa, które zapewniają: najniższy w tej klasie poziom wibracji (nie więcej niż 8.2m/s2) oraz aktywna kontrola wibracji z ruchomym tylnym uchwytem dla jeszcze większego komfortu pracy profesjonalistów.

Nowe młotowiertarki DeWALT są przeznaczone do ciężkich zastosowań takich, jak: wiercenie i dłutowanie w betonie, metalu, drewnie i tworzywach sztucznych. Sprawdzają się idealnie podczas wiercenia otworów od 6-32mm pod kotwy i mocowania w betonie oraz w cegle. Dzięki funkcji wyłączenia obrotów można ich używać do lekkiego dłutowania, kucia i usuwania płytek, a dzięki możliwości zatrzymania udaru do wiercenia w drewnie, metalu, czy ceramice. Najbardziej zaawansowany w tej serii model D25415K dodatkowo wyposażono w:

  • pełnofalową elektronikę umożliwiającą płynne sterowanie prędkością obrotową,
  •  technologię antyrotacji, która chroni użytkowników zmniejszając moc urządzenia w sytuacji blokowania wiertła,
  •  3-szczękowy, szybkowymienny uchwyt, który zapewnia krótki czas przestoju w pracy oraz wszechstronność zastosowań w przypadku wiercenia w drewnie, metalu, ceramice.

Model D25414KT wyróżnia się natomiast bogatym wyposażeniem standardowym, w skład którego wchodzą: szybkowymienny uchwyt SDS-Plus, szybkowymienny uchwyt 3-szczękowy, wielopozycyjna rękojeść boczna, mocny kufer trasportowy, dłuto SDS-Plus, 2 wiertła SDS-Plus, 4 wiertła do metalu HSS, 4 wiertła do drewna z końcówką pilotującą, 2 wiertła do drewna płaskie, okulary i rękawice ochronne.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane