Jak przenosić płyty wielkoformatowe?

Ocena: 5,0/5
Płytki wielkoformatowe stanowią doskonałe uzupełnienie wystroju wnętrz. Im większe, tym lepszy efekt. O ile inwestorzy nie widzą w tym żadnego problemu, tak dla wykonawcy jest to duże wyzwanie logistyczne i mowa tu zarówno o transporcie takich płytek, przenoszeniu, jak i samym montażu. Jak w takim razie bezpiecznie przenosić wielkoformatowe płyty? Przenośnik SLAB TRANS HEAVY DUTY marki Rubi jest do tego idealnym rozwiązaniem!

X-Lock - eXtra wygoda, eXtra wszechstronność, eXtra niezawodność

Ocena: 4,8/5
Wymiana osprzętu w elektronarzędziach to czynność, którą wielokrotnie wykonujemy podczas różnego rodzaju prac. Czasami nie zajmuje nam więcej czasu niż minutę, innym razem musimy jej poświęcić dłuższą chwilę, sięgając przy okazji po dodatkowe narzędzia. Wiadomo, że czas to pieniądz, dlatego wielu osobom zależy, aby wymiana akcesoriów była łatwa i szybka - na szczęście na tym zależy również marce Bosch.

Pierwsze cięcie, czyli poradnik dla początkujących od Dremela

Ocena: 3,6/5
O możliwościach zastosowań urządzeń wysokoobrotowych Dremel pisaliśmy już wielokrotnie. Szeroki asortyment osprzętu i akcesoriów Dremel pozwala wykonać wiele drobnych prac naprawczych oraz różnorodne projekty DIY. W poniższym artykule postaramy się zebrać najistotniejsze informacje na temat jednej z najważniejszych funkcji narzędzi wielofunkcyjnych, czyli cięcia. Podpowiemy jaki osprzęt zastosować do cięcia oraz jakie akcesoria ułatwią nam pracę.

Układanie płytek ściennych

Ocena: 3,6/5
Chcesz położyć płytki, a nie wiesz, jak się do tego zabrać? Z nami to żaden problem. Pokażemy Ci wszystko krok po kroku.

Tarcze diamentowe Carat - gwarancja wysokiej jakości

Ocena: 4,1/5
Hitachi wprowadza na polski rynek wysokiej jakości tarcze i korony diamentowe CARAT.Wysokiej jakości tarcze diamentowe pozwalają na efektywną pracę z wszelkiego rodzaju materiałami budowlanymi.

Nowość wśród przecinarek do glazury - DC-250 Rubi

Ocena: 3,8/5
Rubi - lider wśród maszyny i narzędzia budowlane, a w szczególności sprzętu niezbędny do układania płytek ceramicznych oraz innych materiałów budowlanych - wprowadził na rynek kolejną nowość.

Wymiana płytek z narzędziami Dremel

Myślisz o wymianie pojedynczych płytek, ale wydaje Ci się to niemożliwe? Chcesz małej zmiany? Wbrew pozorom wymiana płytek jest dość łatwa. Z narzędziami Dremel to żaden problem. Pracę tę może z powodzeniem może wykonać każdy. Zobacz sam!

Jak pracować szlifierką kątową w zależności od materiału i końcówki?

Ocena: 2,9/5
Praca ze szlifierką kątową jest bardziej złożona niż nam się wydaje. W związku z tym postanowiliśmy przygotować krótki poradnik - szlifierka kątowa bez tajemnic.

Diamentowe tarcze tnące i szlifierskie - jak wybrać?

Ocena: 4,2/5
Kupując tarczę diamentową tarczę tnącą lub szlifierską, najchętniej dokonuje się wyboru tarczy uniwersalnej. Wybór tarcz jest ogromny. Markowi producenci w swojej ofercie posiadają wiele tarcz przeznaczonych do różnych materiałów. Aby zrozumieć o co tak naprawdę chodzi w tarczach i jak wybrać tarczę, aby potem nie żałować należy zrozumieć kilka zagadnień.

Przecinarka wgłębna RUBI DIAMANT DR-350

Przecinarka wgłębna do cięcia wszelkich materiałów budowlanych. Do płytek ceramicznych oraz cegieł zwykłych, licowych, ogniotrwałych, marmuru, granitu itp.
Strona 1 z 2