Już w tym tygodniu odbędzie się 28. edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury - BUDMA 2019. Jest to jedno z ważniejszych wydarzeń targowych znajdujących się w kalendarzu Międzynarodowych Targów Poznańskich, największego centrum targowo-wystawienniczego w Polsce. BUDMA to miejsce prezentacji ponad 1000 wystawców, innowacyjnych rozwiązań technologicznych, miejsce wymiany specjalistycznej wiedzy i doświadczeń, a także okazja do organizacji spotkań biznesowych w celu podtrzymania relacji z dotychczasowymi klientami, jak i możliwość pozyskania nowych kontaktów.

Do kogo dedykowana jest BUDMA?

Targi BUDMA kierowane są głównie do przedstawicieli handlowych, architektów, wykonawców, inwestorów, a także wszystkich osób, które interesują się nowinkami z branży budowlanej. 

Co ciekawego będzie na targach BUDMA?

Podczas targów BUDMA będzie odbywała się prezentacja szerokiej oferty produktowej producentów i dystrybutorów sprzętu oraz materiałów budowlanych z zakresu budownictwa jednorodzinnego, wielorodzinnego oraz infrastrukturalnego. Specjalnie z myślą o architektach będzie odbywało się również FORUM ARCHITEKTURY, czyli spotkania z wybitnymi architektami, debatą architektoniczną, warsztatami oraz konkursem dla młodych architektów. Dodatkowo wykonawcy będą mieli okazję zobaczyć, dotknąć, a także przetestować nowoczesny sprzęt budowlany, narzędzia, materiały, a także wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami. Podczas targów odbywać się także będą różne pokazy i prezentacje, podczas których specjaliści będą dzielić się fachową wiedzą i doświadczeniem m.in. z zakresu montażu stolarki budowlanej. Inwestorzy z kolei będą mogli zaczerpnąć wiedzy na temat wymogów legislacyjnych, dobrych praktyk oraz zagadnień ekonomicznych podczas organizowanych konferencji, debat i seminariów prowadzonych przez specjalistów z branży. Podczas targów prezentowane będą także nowości technologiczne oraz produktowe, w tym  produkty, które otrzymały Złoty Medal MTP, czyli najbardziej prestiżową nagrodę targową w Polsce. Wyjątkowym miejscem na targach będzie także ekspozycja KLUBU PREMIER BUDMA, gdzie będą znajdowały się absolutne nowości rynkowe, po raz pierwszy prezentowane na targach w Polsce.

Kogo spotkamy na targach z branży narzędziowej?

Swój udział w targach zapowiedziało znacznie więcej wystawców niż w poprzednich latach. Swoją ofertę produktową, technologiczną i usługową zaprezentuje blisko 1000 firm zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Oprócz typowych firm budowlanych i usługowych znajdziemy tu również stoiska firm z branży narzędziowej, na których każdy będzie mógł zobaczyć na żywo nowości produktowe, dotknąć, a także przetestować sprzęt, zanim podejmie decyzje o jego zakupie. Podczas targów swoją ofertę zaprezentują m.in. HiKOKI, Patrol Group, Raimondi, Koelner oraz wiele innych firm, których produkty znajdziecie w ofercie naszego sklepu. 

Informacje praktyczne

Data i miejsce targów:

Targi BUDMA odbędą się w dniach 12-15 lutego na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich

Ceny biletów: 

  • 12-14 lutego cena biletów dla profesjonalistów po rejestracji online: 29-35pln, przy kasie: 42pln, cena biletów dla publiczności: 69pln
  • 15 lutego cena biletów dla profesjonalistów po rejestracji online: 20-22pln, przy kasie: 29pln, cena biletów dla publiczności: 47pln
Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane