Rozwiązuje najtrudniejsze problemy: miernik kąta nachylenia Bosch jest doskonałym pomocnikiem.

Kup w Narzedzia.pl
Kątomierz Bosch GAM 220 MF
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
czwartek
825,99

Miernik nachylenia kąta DNM 60 L to prawdziwie profesjonalny przyrząd pomiarowy, idealny do mierzenia spadku dachu, dopasowywania mebli, wstawiania okien czy też układania rur – krótko mówiąc wszędzie tam, gdzie wymagane jest precyzyjne ustalenie skosu, poziomu lub kąta w zakresie 0° bis 360°.

W zależności od potrzeb miernik nachylenia kąta DNM 60 L mierzy kąt nachylenia w stopniach lub procentach. Za naciśnięciem przycisku i z dokładnością do 5/100. Na wypadek, gdyby wynik pomiaru nie był widoczny, miernik nachylenia kąta wyposażony jest także w sygnalizator akustyczny. Urządzenie wydaje z siebie dźwięk sygnalizując położenie 0° i 90°. Jest to bardzo pomocne np. podczas mocowania wiszących szafek kuchennych i półek. W celu jeszcze lepszej orientacji strzałki wskazują odchylenie od poziomu i pionu.

Cyfrowy kątomierz Bosch DWM 40 L mierzy kąty w sposób szybki, precyzyjny i, co najważniejsze, ekonomiczny. Jest wyjątkowo prosty w obsłudze i nie tylko mierzy kąty z dokładnością +/- 0,1 stopnia, ale także precyzyjnie przenosi je na obrabiany element.
Dzięki kątomierzowi DWM 40 L błędy pomiarowe wynikające z posługiwania się szablonami oraz ich pracochłonne korygowanie należą już do przeszłości. Wystarczy włączyć urządzenie, odczytać wskazanie, przenieść wynik pomiaru i gotowe. Dwa duże wskaźniki cyfrowe na przedniej i tylnej ściance urządzenia pozwalają na odczytanie wyniku pomiaru w każdych warunkach. Dzięki solidnej konstrukcji kątomierz Bosch DWM 40 L może być stosowany do prac na budowach.

DNM 60 L
Wytrzymały miernik kąta nachylenia
• Mierzy kąty w ° lub nachylenie w %
• Sygnalizator akustyczny pozycji 0° lub 90°
• Strzałki wskazują odchylenie od poziomu i pionu

DNM 120 L
Wytrzymały miernik kąta nachylenia
• Mierzy kąty w ° lub nachylenie w %
• Sygnalizator akustyczny pozycji 0° i 90°
• Strzałki wskazują odchylenie od poziomu i pionu


katomierz bosch

Dodaj komentarz
* Pola wymagane