Piękny i zadbany ogródek to marzenie niemal każdego właściciela domu. Kwiaty i krzewy, wśród których nie ma chwastów, prezentują się o wiele atrakcyjniej. Utrzymanie zieleni w perfekcyjnym stanie wiąże się jednak z koniecznością częstej i niekiedy uciążliwej pracy. Ułatwi ją akumulatorowy kultywator GXC 1000

Kup w Narzedzia.pl
Aerator obrotowy Fiskars QuikFit (136524)
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
czwartek
182,49

Uporządkowane grządki

Innowacyjna konstrukcja kultywatora Black & Decker GXC 1000 sprawia, że prace porządkowe w ogrodzie stają się lżejsze i mniej czasochłonne. Teleskopowa rękojeść, która pozwala przystosować długość ramienia narzędzia do wzrostu użytkownika, a także dodatkowy, regulowany uchwyt powodują, że podczas pracy nie trzeba się schylać. Dzięki zachowaniu właściwej postawy nie musimy obawiać się bólu pleców, który jest nieunikniony podczas pracy tradycyjnym narzędziem. Urządzenie zostało wyposażone w 18V silnik, a przy pomocy zębów w głowicy znajdującej się na końcu ramienia bez problemu spulchnia nawet suchą glebę i rozbija ją na mniejsze grudki. Jednocześnie kultywator pozwala pracować na małych powierzchniach, nie uszkadzając rabat oraz grządek. Maksymalna głębokość pracy kultywatora GXC 1000 wynosi 10 cm, dzięki czemu nie musimy martwić się o korzenie innych roślin.

 

Wygoda użytkowania

Akumulator LION, w który wyposażono kultywator Black & Decker, jest gotowy do użycia już po trzech godzinach od momentu podłączenia go do zasilania. Dzięki temu można szybko kontynuować ogrodnicze obowiązki. Kompaktowa konstrukcja i niewielki ciężar urządzenia (3,7kg) zapewniają dobre wyważenie i łatwość posługiwania się nim, zaś duża prędkość obrotów głowicy (331 obr./min) pozwala na sprawną pracę. Kultywator posiada także ogumowane rękojeści, które zmniejszają przenoszone drgania oraz zapewniają większą wygodę użytkowania i precyzyjne prowadzenie.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane