Od niedawna dostępna jest na rynku nowa frezarka firmy PERLES o symbolu OF 2-808. Jej moc nominalna wynosi 850 W i bez obciążenia wykonuje 25 tys. obrotów na minutę.

Kup w Narzedzia.pl
Frezarka krawędziowa Bosch GKF 12V-8
dostawa
wysyłka
8-11 dni
786

Ulepszona konstrukcja rączki przycisku włączającego umożliwia włączenie i wyłączenie frezarki tak, aby nie wypuścić rękojeści urządzenia. W przypadku obluzowania się rączki, przełącznik uruchamiający spowoduje automatyczne wyłączenie, co czyni pracę z frezarką bardziej bezpieczną.

Frezarka OF 2-808

OF 2-808 wyposażona jest w dwie metalowe prowadnice, które umożliwiają dokładne kierowanie urządzeniem. Precyzja została tutaj zagwarantowana przez zastosowanie hartowanej, wymiennej tulei zaciskowej o średnicy 8 mm. Dla poprawienia komfortu sterowania zamontowano w tym modelu także aluminiowy uchwyt boczny. fot. Perlesfot.

Płyta główna wykonana jest ze stopu aluminiowego i pokryta gładką powłoką. Ma to istotne znaczenie dla ochrony obrabianej powierzchni przed ewentualnymi usterkami. Specjalne nastawki do regulowania głębokości cięcia umożliwiają wybór trzech wstępnych ustawień, w zależności od potrzeb użytkownika. Skok zespołu frezującego ma zakres 0 - 50 mm.
Nowa frezarka Perles ma możliwość dołączenia odsysacza do odprowadzenia odpadów. Urządzenie waży 2,7 kg. W swoim zestawie podstawowym ma komplet prowadnic, szablon prowadnicy Ø30 mm, cyrkiel, uchwyt z tuleją zaciskową, a także końcówkę do odciągu pyłów.

Istotną opcją OF 2-808 jest regulacja liczby obrotów za pomocą przełącznika w elektronicznej wersji urządzenia.

Dodaj komentarz
* Pola wymagane