Ile narzędzi, tyle wtyczek. Konieczność radzenia sobie z nimi to codzienność każdego budowlańca. Aby usprawnić i ułatwić fachowcom pracę, AS Schwabe stworzyła rozdzielnicę prądową AS 860510

Marka AS Schwabe produkuje wysokiej jakości sprzęt elektryczny, a także przewody, przedłużacze oraz rozdzielnice, niezbędne w codziennej pracy każdego fachowca. Produkty te są łatwe w obsłudze, mają solidne, niemieckie wykonanie. Także bezpieczeństwo eksploatacji jest wśród priorytetów firmy.

 

Rozdzielnica prądowa AS Schwabe – niemiecka jakość w najlepszym wykonaniu

 

Najwyższej jakości materiały do izolowania przewodów, a także wyposażenie rozdzielnicy prądowej AS 860510 w specjalne zabezpieczenie napędowe oraz wyłącznik różnicoprądowy RCD to tylko niektóre elementy poprawiające bezpieczeństwo pracy.

 

Wybierz rozdzielnicę prądową w sklepie narzedzia.pl

 

Od porażenia elektrycznego uchroni użytkownika wyłącznik RCD z parametrami 30mA. Stanie się tak poprzez pilnowanie, aby prąd wypływający z obwodu elektrycznego równy był temu do niego wpływającemu. W innym przypadku obwód zostaje rozłączony. Nierzadko jest tak, że punkt podłączenia rozdzielnicy oddalony jest od zabezpieczenia RCD w instancji właściwej i poprzez tę odległość wybrany RCD może nie spełniać swojej funkcji. Rekomendowane jest więc stosowanie go rozdzielnie z wyłącznikiem RCD, zabezpieczającym użytkowników podłączonych do rozdzielni.

 

 

Poza licznymi zabezpieczeniami przed porażeniem elektrycznym, rozdzielnica prądowa AS Schwabe AS 860510 posiada wiele różnorodnych gniazd, pod które możemy podłączyć różne urządzenia. Wtyczka wejściowa 5-bolcowa/440V/32 A i 6 gniazd wyjściowych: 4 gniazda 250V/16A, gniazdo 440V/16 A i gniazdo 440V/32 A czynią możliwym korzystanie z wielu narzędzi, posiadających rozmaite wtyczki.

 

Problem ze zbyt wielką ilością przedłużaczy o różnych wtyczkach i kable, które plączą się pod nogami, zostanie więc pracownikom budowy oszczędzony. Podobnie z przymusem czekania na przedłużacze z odpowiednimi gniazdkami oraz brakiem możliwości swobodnego przemieszczania się w trakcie wykonywania prac po budowie. Rozdzielnicę prądową AS Schwabe AS 860510 można przenieść w każde miejsce – dzięki temu możliwa jest praca na wysokościach lub w miejscach, gdzie same kable były zbyt krótkie.

 

Dobrze zabezpieczona oraz wyposażona w przeróżnego rodzaju gniazda elektryczne przenośna rozdzielnica prądowa AS Schwabe AS 860510 to urządzenie, które będzie z pewnością bardzo użyteczne przy okazji każdej budowy. Dzięki rozwiązaniom AS Schwabe praca fachowców zostanie usprawniona - od teraz bowiem każdy, używający sprzętu AS Schwabe, będzie mógł stwierdzić, że ma AS-a na budowie.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
* Pola wymagane
Dodaj komentarz