System Ryobi ONE+ obejmuje już ponad 100 narzędzi opartych na innowacyjnej technologii, które oferują pełną swobodę w realizacji wszystkich przedsięwzięć z zakresu majsterkowania i ogrodnictwa. Z pomocą narzędzi Ryobi wykonasz mnóstwo czynności, zaczynając od wiercenia otworów, cięcia drewna, szlifowania, aż po koszenie trawników, przycinanie żywopłotów i sprzątanie liści, a wszystko to dzięki systemowi ONE+, który zasila wszystkie te narzędzia za pomocą jednej baterii.

Kup w Narzedzia.pl
Akumulator 18V 5,0Ah i ładowarka Ryobi ONE+ RC18120-150
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
423,99
Akumulatory 18V 5,0Ah (x2) i ładowarka Ryobi ONE+ RC18120-250
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
749 Przekreślona cena jest najniższą ceną produktu w okresie 30 dni przed promocją
739
Akumulator 5.0Ah 18V Ryobi ONE+ RB18L50
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
378
Akumulator 18V 9,0Ah HIGH ENERGY Ryobi ONE+ RB18L90
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
609
Akumulatory 18V 4,0Ah (x2) i ładowarka Ryobi ONE+ RC18120-240
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
647,99
Akumulator Li-Ion 4.0Ah Ryobi ONE+ RB18L40
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
349

Jeden akumulator, wiele możliwości

Główną ideą systemu ONE+ jest możliwość zasilania wszystkich narzędzi ogrodowych i elektronarzędzi tego systemu za pomocą jednego akumulatora Lihtium+ 18V. System Ryobi ONE+ nieustannie się rozwija, już ponad 100 urządzeń akumulatorowych zasila jego szeregi. Założeniem systemu Ryobi One+ jest kompleksowe wsparcie majsterkowiczów i miłośników ogrodnictwa, którzy we własnym zakresie podejmują się drobnych prac w domu i w ogrodzie. Niezależnie od tego, czy chcemy zawiesić półkę na ścianie, zbudować taras czy utrzymać swój przydomowy ogródek w jak najlepszej formie.

ryobi one+ lithium+

W ofercie Ryobi ONE+ znajdziemy zarówno wiertarko-wkrętarki do prostych zadań, takich jak wiercenie i wkręcanie, jak również pilarki tarczowe i szlifierki kątowe do realizacji większych projektów. System ONE+ oferuje także bezprzewodowe narzędzia do każdego obszaru ogrodu, począwszy od przycinania żywopłotów, koszenia trawy aż po usuwanie liści.

ryobi one+ lithium+

Jedno napięcie, wiele pojemności

O tym, że narzędzia akumulatorowe Ryobi serii ONE+ mogą być zasilane za pomocą jednego akumulatora Lithium+ 18V już dobrze wiemy. Marka Ryobi oferuje jednak jeszcze więcej możliwości! Obecnie na rynku dostępnych jest aż 8 modeli akumulatorów Lithium+ 18V o różnych wielkościach: od najmniejszej pojemności 1,3Ah, do akumulatora o pojemności aż 9,0Ah! Każdy z nich został wyposażony w inteligentną technologię IntelliCell, która sprawia, że same zarządzają swoją mocą tak, aby zapewnić jak najbardziej optymalną wydajność i czas pracy dla każdego narzędzia z serii ONE+.

ryobi one+ lithium+

Jedna bateria, wiele narzędzi

Nie bez powodu marka Ryobi opracowała różnej wielkości akumulatory. Modele o najmniejszych pojemnościach są głównie dedykowane do lekkich prac wiertarko-wkrętarkami, pistoletami klejącymi, kompresorami i latarkami. Pojemność każdego z akumulatorów przekłada się na wydajność i czas pracy każdego narzędzia. Przykładowo wiertarko-wkrętarka Ryobi R18DD3 z baterią 1,3Ah pozwoli na wkręcenie aż 380 wkrętów o standardowych wymiarach 4x32mm, natomiast po zamocowaniu baterii 2,0Ah ilość wkręconych wkrętów zwiększy się aż do 600!

ryobi one+ lithium+Samo narzędzie nie jest ciężkie, więc w szczególności lekki akumulator jest tu wskazany, aby zachować jak największy komfort pracy. Większe akumulatory 3.0Ah, 4.0Ah i 5.0Ah zapewnią bardziej wydajną pracę szlifierek, pił szablastych, wyrzynarek, nożyc do żywopłotów, a także wielu innych narzędzi przeznaczonych do bardziej wymagających prac. Z kolei największy akumulator 9,0Ah zagwarantuje wydajną i długotrwałą pracę szlifierek kątowych, pił ukosowych, dmuchaw ogrodowych oraz podkaszarek do trawy.

ryobi one+ lithium+

ryobi one+ lithium+

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane