Marka AEG zapisała się na kartach historii jako pierwszy na świecie producent przenośnej wiertarki oraz wielu innych narzędzi, dzięki którym prace wykonawcze nabrały nowego znaczenia. W tym roku marka AEG obchodzi swoje 120-lecie istnienia i z dumą może się pochwalić bogatym dorobkiem, który zrewolucjonizował światowy rynek elektronarzędzi.

Kup w Narzedzia.pl
Zakrętarka udarowa AEG BSS18OP-0
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
722,99
Piła szablasta AEG BUS18-0
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
589
Wiertarko-wkrętarka udarowa AEG BSB18C2
dostawa
wysyłka
>12 dni
925,58

Historia AEG

Historia marki AEG sięga roku 1989, kiedy to na rynek wprowadziła pierwszą niestacjonarną wiertarkę. Był to przełomowy moment, który zapoczątkował erę przenośnych elektronarzędzi. Od tego czasu marka miała ogromny wkład w rozwój branży narzędziowej. Oprócz przenośnej wiertarki elektrycznej, marka AEG jako pierwsza wprowadziła również do obrotu młot udarowo-obrotowy oraz urządzenia z bezszczotkowym silnikiem takie jak frezarka, oraz szlifierka taśmowa 18V. Na przestrzeni lat marka stała się liderem w dziedzinie ergonomii dzięki nieustannemu wprowadzania praktycznych i wygodnych dla użytkownika innowacji. Wielofunkcyjny uchwyt narzędziowy, antywibracyjny system AVS czy system FIXTEC to tylko jedne z nielicznych udogodnień podnoszących standardy jakości i wydajności sprzętu, jakie stworzyła marka AEG.

historia AEG

Co wyróżnia markę AEG?

Długa żywotność, znakomita wydajność oraz wysokie standardy bezpieczeństwa to charakterystyczne cechy urządzeń akumulatorowych AEG. Ich konstrukcja została opracowana z myślą o potrzebach i wymaganiach użytkowników. Lekka i kompaktowa budowa, ergonomicznie umiejscowione włączniki oraz dodatkowe rękojeści i uchwyty zwiększają komfort użytkowania elektronarzędzi. To właśnie dzięki tym funkcjonalnościom marka AEG stała się przodownikiem w zakresie dystrybucji najwyższej jakości sprzętu do profesjonalnego użytku w branży budowlanej, hydraulicznej, elektrycznej, instalacyjnej, stolarskiej czy motoryzacyjnej.

aeg

Supermoc akumulatorów AEG

Litowo-jonowa technologia ogniw AEG pozwoliła stworzyć platformę bardzo wydajnych akumulatorów wyposażonych w system potrójnej ochrony, dzięki której elektronarzędzia marki AEG znajdują się w ścisłej czołówce najwyższej jakości sprzętu w swojej kategorii. Marka AEG wyposażyła swoje akumulatory m.in. w monitoring przeładowania, monitoring temperatury oraz indywidualny monitoring ogniw, który kontroluje i bilansuje poszczególne ogniwa, wydłużając tym samym czas pracy oraz zwiększając bezpieczeństwo akumulatora, co gwarantuje nieprzerwaną i bezawaryjną pracę nawet w najtrudniejszych warunkach. Dodatkowo technologia PRO LITHIUM-ION pozwala pracować w ekstremalnych warunkach, również przy niskiej i wysokiej temperaturze od -18oC do +50oC. Stworzenie innowacyjnych akumulatorów PRO LITHIUM-ION stało się podstawą do stworzenia innowacyjnego systemu PRO 18V, który aktualnie obejmuje ponad 35 elektronarzędzi m.in. wiertarko-wkrętarki, zakrętarki, pilarki, gwoździarki i kątówki, które dzięki swojej niezawodności znalazły zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu oraz wśród rzemieślników. 

akumulator AEG

Technologia silników bezszczotkowych

Częścią systemu PRO 18V są elektronarzędzia z 4-biegunowym silnikiem bezszczotkowym, który jest połączeniem kompaktowego silnika PROFLUX z technologią PRO LIHTIUM-ION i elektroniką CORETEK. Połączenie tych technologii daje gwarancję niezrównanej mocy, inteligentnego sterowania oraz maksymalnego czasu pracy. Za wydajność tych silników odpowiada wentylator, który skutecznie chłodzi system podczas wymagających prac pod obciążeniem. Stały nadzór i optymalna komunikacja pomiędzy akumulatorem i silnikiem to gwarancja długotrwałej żywotności narzędzi i ich efektywnego działania.

silnik bezszczotkowy AEG

Sprzęt dla profesjonalistów

Marka AEG nieustannie wprowadza na rynek coraz to bardziej innowacyjne rozwiązania, które mają na celu wspomagać pracę fachowców z różnych branż. Wysoka jakość, maksymalna trwałość oraz pełne bezpieczeństwo to podstawowe cechy, jakimi powinien charakteryzować się sprzęt dla profesjonalistów zarówno z branży budowlanej, instalacyjnej, jak i hydraulicznej. To właśnie z myślą o profesjonalistach, marka AEG oferuje serię urządzeń, które ułatwią różnego rodzaju prace oraz skrócą czas ich wykonywania. 

aeg

Lista topowych produktów dla profesjonalistów od AEG:

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane