Narzędzie wielofunkcyjne - dlaczego warto mieć je w domu?

Ocena: 5,0/5
Narzędzie wielofunkcyjne, jak sama nazwa wskazuje, to sprzęt przeznaczony do różnych prac. Jak się ma takie narzędzie to można się poczuć trochę jak Inspektor Gadżet. Jesteśmy bowiem przygotowani na każdą ewentualność dzięki różnorodnym końcówkom roboczym. Na przykładzie narzędzia wielofunkcyjnego Graphite 59G020 spróbujemy pokazać, na co stać Inspektora wyposażonego w ten sprzęt.

Czy mężczyzna z torebką jest męski? O torbach narzędziowych i nie tylko...

Ocena: 5,0/5
Mężczyzna wyposażony w torebkę może niekoniecznie, ale w torbę i to narzędziową zrobi wrażenie nie tylko na kobietach. Właściciel solidnej torby narzędziowej nie ma problemu z przechowywaniem ubrań roboczych czy narzędzi ręcznych, a i ma się czym pochwalić przed kolegami. I jeżeli damska torebka może być wizytówką kobiety, to czemu solidna torba narzędziowa nie miałaby być wizytówką dobrego fachowca? Zastanowimy się nad tym w oparciu o nową kolekcję toreb i plecaków narzędziowych Neo.

Jak poprawić jakość powietrza w naszych domach?

Ocena: 5,0/5
Smog naturalnie kojarzy się nam z zanieczyszczeniem powietrza na zewnątrz, ale trzeba też pamiętać, że szkodliwe pyły, jak PM2.5 i PM10 przenikają także do pomieszczeń. Co zrobić, żeby poprawić jakość powietrza w naszym domu czy biurze? Warto zastanowić się nad oczyszczaczem powietrza, a i czujnik pyłów PM2.5 i PM10 też może nam się przydać.

Kamera termowizyjna Bosch GTC 400 C - predator XXI wieku

Ocena: 5,0/5
Porównanie kamery termowizyjnej GTC 400 Bosch ze słynnym predatorem ma bardziej charakter żartobliwy. Jednak trzeba przyznać, że gdyby ten twór z kosmosu miał taki sprzęt, to twórcy filmu bardziej musieliby się nagłowić, jak Arnold Schwarzenegger ma pokonać potwora, bo maska z błota mogłaby mu nie wystarczyć. Jakie zatem możliwości ma kamera termowizyjna Bosch? O tym w dalszej części.

Najczęściej kupowane młoty udarowo-obrotowe 2017 - ranking top5

Ocena: 5,0/5
Jeżeli szukasz młotowiertarki do 1000 zł, i nie wiesz na jaki model się zdecydować, to możesz posiłkować się tym rankingiem. Pierwsze miejsce zajął młot GBH 2-24 DRE Bosch, drugie miejsce przypadło młotowiertarce D25133K DeWalt, a podium zamyka młot HR2630X7 Makita. Tuż za podium uplasowały się: młot DH24PH Hitachi i młot Metabo KHE 2444.

Co można robić szlifierką kątową?

Ocena: 5,0/5
Możemy robić wszystko. Tylko wyobraźnia nas ogranicza. No nie do końca… Zrobimy wiele, ale w granicach rozsądku i zgodnie z przeznaczeniem. Ale przyznać trzeba, że szlifierka kątowa jest dość uniwersalnym narzędziem, które wykorzysta pracownik budowlany, sięgnie po nie glazurnik, a także spawacz. Tym właśnie tropem pójdziemy, odpowiadając na tytułowe pytanie i jeszcze po drodze weźmiemy ze sobą osprzęt do szlifierki kątowej.

Narzędzia akumulatorowe Graphite Energy+: nowości w ofercie

Ocena: 5,0/5
Wierni użytkownicy marki Graphite, ale też miłośnicy narzędzi akumulatorowych mogą już zacierać ręce, gdyż na rynek wchodzi nowa linia produktów Graphite Energy+. Są to narzędzia akumulatorowe zasilane akumulatorem 18V Li-Ion. Użytkownik może dowolnie skonfigurować swój zestaw narzędzi i dobrać do nich akumulator o odpowiedniej pojemności.

Jaką wyrzynarkę sieciową kupić? Ranking top5 dla profesjonalistów

Ocena: 4,7/5
W rankingu uwzględniliśmy najczęściej wybierane wyrzynarki przez klientów narzedzia.pl, z zasilaniem sieciowym i uchwytem żelazkowym, cenowo zbliżone. Pierwsze miejsce zajęła wyrzynarka Bosch GST 150 BCE, drugie miejsce przypadło wyrzynarce DeWalt DW331K, a trzecie modelowi Hitachi CJ160V. Na kolejnych miejscach znalazły się: wyrzynarka Makita 4350FCTJ i wyrzynarka Metabo STEB 140.

Narzędzia Bosch z ostrzem nanoBlade - hybrydy wśród elektronarzędzi

Ocena: 4,8/5
Wyrzynarka i pilarka szablasta z ostrzem nanoBlade jak do pilarki łańcuchowej? Takie połączenie serwuje nam Bosch, aby łatwiej i dokładniej było ciąć. Do wyboru mamy trzy elektronarzędzia tego typu: piłę akumulatorową EasyCut 12 oraz sieciowe wyrzynarki EasyCut 50 i AdvancedCut 50. To dość nietypowe rozwiązanie powinno przypaść do gustu majsterkowiczom.

Jak zrobić stroik świąteczny? Instrukcja "krok po kroku" od marki Bosch

Ocena: 4,5/5
Jak przystroić świąteczny stół? Na pewno uniwersalnym i dobrym pomysłem będzie stroik świąteczny. Znajdźmy chwilę czasu i wykonajmy go samodzielnie, z dumą prezentując swoje dzieło rodzinie podczas świątecznych spotkań.
Strona 1 z 184