Jaką kosiarkę wybrać? Kilka wskazówek, które warto wziąć pod uwagę

Kosiarka akumulatorowa, kosiarka elektryczna, kosiarka ręczna, kosiarka spalinowa, a nawet kosiarka hybrydowa. Dobrze, że jest w czym wybierać, choć nie jest to łatwe. Dlatego podejmujemy wyzwanie i próbujemy wskazać kilka ważnych rzeczy, którymi warto się kierować przy zakupie kosiarki.

Pielęgnacja trawnika krok po kroku - prace i narzędzia

Ocena: 5,0/5
Wielu z nas jest posiadaczem przydomowego trawnika. Zielony teren to ozdoba każdej posesji, ale żeby było tak w stu procentach, trzeba o niego dobrze zadbać. Dziś przyjrzymy się pracom, które warto wykonać, aby nasz trawnik wyglądał bardzo dobrze.

Drewniane kostki, dekoracja dziecięcego pokoju - projekt od marki Dremel

Ocena: 5,0/5
Jak przygotować drewniane kostki, z pomocą których rodzice zaznaczą każdy mijający dzień, miesiąc czy rok swojego malucha? Podrzucamy projekt od marki Dremel. Drewniane kostki to nie tylko urocza ozdoba dziecięcego pokoju, ale też wyjątkowy prezent dla noworodka.

Ale... jajo! Narzedzia.pl przygotowują się do Świąt

Ocena: 4,7/5
Każdy z nas zna historię brzydkiego kaczątka, ale czy znacie historię brzydkiego jaja? Ta pierwsza nas zainspirowała, a ta druga wydarzyła się z naszym udziałem. To wielkanocna opowieść o tym, jak zwykła rzecz może stać się dla nas czymś ważnym i niezwykłym. To opowieść o strusim jaju, które strzeże wejścia do naszego biura i przypomina nam, że zaangażowanie i współpraca to klucz do sukcesu.

Zielono mi, czyli jak stworzyć ogród wertykalny z gotowych modułów Gardena?

Ocena: 4,8/5
Ogrody wertykalne to coraz częściej spotykane rozwiązania stosowane w mieszkaniach, na tarasach czy balkonach. To dobry pomysł na urozmaicenie miejskiej, domowej przestrzeni. W ofercie marki Gardena pojawiły się akcesoria, które pozwalają w łatwy i szybki sposób zamienić szarą, miejską przestrzeń w zieloną wyspę.

Mierz wysoko z piłą i nożycami na wysięgniku Bosch

Ocena: 5,0/5
Oferta narzędzi ogrodowych Bosch poszerzyła się o akumulatorową piłę do gałęzi na wysięgniku UniversalChainPole 18 i akumulatorowe nożyce do żywopłotu na wysięgniku UniversalHedgePole 18. Narzędzia te umożliwiają pielęgnację drzew i wysokich krzewów bez potrzeby korzystania z drabiny. Są rekomendowane użytkownikom indywidualnym.

Co myjka do okien GlassVac Bosch ma wspólnego z samochodem?

Ocena: 4,7/5
Pierwsza myśl - możemy nią umyć szyby przy okazji czyszczenia auta. A do mniej oczywistych powiązań możemy zaliczyć konstrukcję gumowej krawędzi myjki. Jest ona pokryta powłoką polimerową Power Protection Plus, która jest wykorzystywana przy produkcji wycieraczek Bosch dostępnych na rynku motoryzacyjnym. Czym jeszcze cechuje się nowa myjka Bosch? O tym w dalszej części.

Jaki zraszacz ogrodowy wybrać? Nowe zraszacze Verto

Marka Verto rozszerzyła swoją ofertę narzędzi i akcesoriów ogrodowych. Użytkownik znajdzie w niej między innymi zraszacze ogrodowe. Który z nich wybrać, aby zapewnić naszym roślinom odpowiednie nawodnienie? Który zraszacz, ręczny czy automatyczny lepiej sprawdzi się w naszym ogrodzie? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć.

Wiosenne prace w ogrodzie - krótki poradnik

Ocena: 5,0/5
Wiosna to ważna pora roku dla ogrodu. Jeśli prawidłowo wykonamy najważniejsze prace, to nasz ogród będzie wizytówką domu przez cały rok. Mamy więc misję do wykonania i to nie byle jaką. Czeka nas bowiem odświeżanie trawnika, przycinanie gałęzi krzewów i drzew, opryskiwanie czy porządkowanie rabat. Przyjrzymy się tym pracom oraz narzędziom, które nam je ułatwią.

Jedno ciało, ale wiele głów, czyli wiertarko-wkrętarka AdvancedImpact Bosch

Ocena: 5,0/5
Jedną z 12 prac Herkulesa było zabicie Hydry lernejskiej - wielogłowego potwora. Na szczęście wielogłowa wiertarko-wkrętarka nie jest potworem, a wręcz odwrotnie - naszym sprzymierzeńcem. Dzięki wymiennym głowicom model AdvancedImpact 18 QuickSnap umożliwia wykonywanie wielu prac w miejscach trudno dostępnych. Jak też łatwo zauważyć jest młodszą siostrą popularnej wkrętarki z linii niebieskiej.
Strona 1 z 185