Jak szybko umyć okna bez smug?

Ocena: 5,0/5
Każdy wie, że nie ma nic przyjemniejszego niż budzić się o poranku i zobaczyć, jak słońce zagląda do sypialni przez okna. Jednak, aby to było prawdziwą przyjemnością, nasze okna muszą być naprawdę czyste i pozbawione smug. Poniżej zamieściliśmy kilka porad i wskazówek, a także podrzuciliśmy kilka narzędzi, które sprawią, że okna będą lśnić.

Skrzynka, która sama podąża za właścicielem!

Ocena: 5,0/5
Ci, co choć raz musieli nieść skrzynki pełne narzędzi, wiedzą jak bardzo cierpią z tego powodu nasze kolana i kręgosłup. Dla niektórych jest to uciążliwe i bardzo problematyczne, ale na szczęście pojawił się prototyp skrzynki narzędziowej, która sama za nami podąża! I nie jest to skrzynka z filmu science-fiction, a tylko primaaprilisowy żart ;)

Wiosenne porządki w ogrodzie z marką Worx

Ocena: 5,0/5
Systemy akumulatorowe obejmują nie tylko elektronarzędzia, ale także różnego rodzaju urządzenia do prac ogrodowych. Coraz więcej właścicieli przydomowych ogródków decyduje się na zakup "akumulatorówki" do ogrodu, a co niektórzy decydują się na całe systemy, jak np. system Power Share marki WORX.

Jak zrobić łyżkę z drewna?

Ocena: 5,0/5
Jakiś czas temu odkrywaliśmy przed Wami tajniki snycerstwa i pisaliśmy o tym, co jest potrzebne by zacząć rzeźbić w drewnie. Tym razem chcielibyśmy wykonać z Wami pierwszy projekt jakim jest drewniana łyżka! Gotowi? No to rzeźbimy!

Czym wiercić w płytkach?

Ocena: 5,0/5
Prace glazurnicze wymagają precyzji i przede wszystkim cierpliwości ze strony wykonawcy. Jak dobrze wiemy, płytki ceramiczne nie należą do najtańszych materiałów wykończeniowych, a przy tym są podatne na uszkodzenia praktycznie na każdym etapie - zaczynając od ich transportu, cięcia, aż do samego etapu kładzenia. Także wiercenie w płytkach ceramicznych wiąże się z ryzykiem ich popękania, dlatego czynność tę należy wykonywać ostrożnie i z pomocą odpowiednich narzędzi. Marka Rubi przygotowała na tę okoliczność kilka...

Przygotuj się na sezon ogrodniczy z Ryobi

Ocena: 5,0/5
Wiosna za pasem, więc czas powoli rozpocząć sezon w naszych ogródkach, aby mogły cieszyć nasze oczy w nadchodzących miesiącach! O czym należy pamiętać i jakie narzędzia będą nam pomocne podczas pracy? Razem z marką Ryobi podpowiadamy!

Czym różni się GTC 400C od GIS 1000C?

Ocena: 4,8/5
Niezależnie czy pracujemy w branży grzewczej, wentylacyjnej, sanitarnej, elektrycznej, wykończeniowej, czy w przemyśle. Praktycznie w każdej z tych branż spotykamy się z sytuacją, kiedy musimy wykonać pomiar temperatury, aby sprawdzić czy wszystko działa prawidłowo i czy nie ma żadnych usterek. W ofercie marki Bosch znajdziemy dwa urządzenia, które nam w tym pomogą - GIS 1000C oraz GTC 400C. O różnicach, funkcjach i zastosowaniu tych urządzeń pomiarowych przeczytacie w poniższym artykule.

Wiertarki stołowe marki Proma

Wykonywanie otworów w różnych materiałach to zajęcie bardzo często towarzyszące pracom konstrukcyjnym. Dla większej precyzji, a także większego komfortu często stosuje się wiertarki kolumnowe, które wyróżnia stabilne położenie wiertła i materiału. Jednym z chętniej wybieranych modeli są wiertarki stołowe marki Proma.

Jaką myjkę ciśnieniową wybrać?

Ocena: 3,0/5
Wybór myjki ciśnieniowej nie należy do najprostszych rzeczy. Na rynku czeka bowiem szeroki wachlarz wysokociśnieniowych urządzeń myjących. Aby dobrać właściwie myjkę ciśnieniową należy zwrócić uwagę na wiele czynników. Artykuł ten pomoże Wam wybrać idealny model spełniający wszystkie potrzeby.

Technologia bezszczotkowa Bosch

Elektronarzędzia z silnikiem bezszczotkowym zyskują coraz więcej swoich zwolenników. Sięgają po nie już nie tylko profesjonaliści, ale również i majsterkowicze. Producenci nieustannie poszerzają swoją ofertę o kolejne modele bezszczotkowe. Niewątpliwie liderem w tej kategorii jest firma Bosch, która niedawno do oferty wprowadziła kolejne akumulatorowe maszyny z bezszczotkowym silnikiem - GSR 12V-30, GSR 18V-50, GWS 18V-10.
Strona 1 z 198