Czym grabić, aby sobie nie nagrabić?

Ocena: 5,0/5
Nadeszła jesień, a wraz z nią przyszedł czas na jesienne porządki w naszych ogródkach. Czas uprzątnąć opadłe liście z trawnika i uporządkować grządki. Niezbędnym narzędziem do tego typu prac będą oczywiście grabie. Na rynku dostępnych jest wiele modeli, jednak jakie wybrać, aby spełniały się w swojej roli jak najlepiej? W poniższym poradniku podpowiemy wam jakie grabie wybrać, abyście mogli wykonać pracę szybko i bez niepotrzebnego wysiłku.

Jasno, jaśniej, najjaśniej - latarki i lampy akumulatorowe Ryobi

Ocena: 5,0/5
Lampy warsztatowe, budowlane i latarki to praktyczne i przydatne urządzenia w wielu sytuacjach. Mogą one stanowić samodzielne lub dodatkowe źródło światła, w zależności od sytuacji. Przydadzą nam się w warsztacie, w domu, przy remoncie, na biwaku czy w podróży. Zastosowań jest wiele i pewnie wszystkich nie uda nam się wymienić, ale o niektórych na pewno wspomnimy. A na warsztat pójdą lampy/latarki akumulatorowe Ryobi, którą to kategorię reprezentuje 6 modeli: R18ALH-0, R18ALU-0, R18ALF-0, R18SPL-0, R18T-0, RFL180M.

Zamień starą walizkę w stację karmienia zwierząt - projekt DIY

Ocena: 5,0/5
Masz dość resztek jedzenia na podłodze po posiłku swojego pupila? Szukasz pomysłu jak wkomponować miski w wystrój swojego domu? Podpowiadamy jak zamienić starą walizkę w miejsce posiłku dla Twojego kota lub psa! Przy okazji podszkolisz swoje umiejętności cięcia z użyciem multiszlifierki Dremel. Przygotuj narzedzia i materiały i postępuj krok po kroku z naszym projektem.

Pierwsze cięcie, czyli poradnik dla początkujących od Dremela

Ocena: 5,0/5
O możliwościach zastosowań urządzeń wysokoobrotowych Dremel pisaliśmy już wielokrotnie. Szeroki asortyment osprzętu i akcesoriów Dremel pozwala wykonać wiele drobnych prac naprawczych oraz różnorodne projekty DIY. W poniższym artykule postaramy się zebrać najistotniejsze informacje na temat jednej z najważniejszych funkcji narzędzi wielofunkcyjnych, czyli cięcia. Podpowiemy jaki osprzęt zastosować do cięcia oraz jakie akcesoria ułatwią nam pracę.

Drewniane figurki zwierząt - projekt DIY od marki Dremel

Ocena: 5,0/5
Chcesz podszlifować trochę swoje umiejętności majsterkowicza i bliżej zapoznać się z narzędziami do obróbki drewna? Poniżej przedstawiamy prosty projekt, dzięki któremu krok po kroku samodzielnie wykonasz drewniane zabawki, które wywołają uśmiech na twarzy każdego dziecka! Jesteś gotowy? To do dzieła!

Do warsztatu i do kuchni, czyli palnik Dremel VersaFlame

Ocena: 5,0/5
Większy lub mniejszy palnik gazowy to obowiązkowa pozycja w każdym warsztacie majsterkowicza. Doskonale się sprawdza podczas prac związanych z lutowaniem, obkurczaniem, opalaniem i spawaniem. Bardzo wysoka temperatura płomienia palnika sprawia jednak, że znajduje on szerokie spektrum zastosowań nie tylko w warsztacie, ale także i w kuchni.

120 lat marki AEG

Ocena: 5,0/5
Marka AEG zapisała się na kartach historii jako pierwszy na świecie producent przenośnej wiertarki oraz wielu innych narzędzi, dzięki którym prace wykonawcze nabrały nowego znaczenia. W tym roku marka AEG obchodzi swoje 120-lecie istnienia i z dumą może się pochwalić bogatym dorobkiem, który zrewolucjonizował światowy rynek elektronarzędzi.

Nowy system skrzynek modułowych NEO

Ocena: 5,0/5
Nie od wczoraj wiadomo, że marka NEO nieustannie rozwija swój asortyment systemów transportowych wraz z rosnącym zapotrzebowaniem swoich klientów. W ostatnim czasie swoją ofertę poszerzyła o innowacyjny, mobilny system modułowy, który stanowi znakomite rozwiązanie dla transportu i przechowywania większej ilości narzędzi.

13 powodów, dla których warto wybrać mieszarki Collomix

Ocena: 5,0/5
Czym wyróżniają się mieszarki Collomix? Warto znać odpowiedź na to pytanie, zwłaszcza, że mieszarka to narzędzie powszechnie wykorzystywane przy okazji prac remontowo-wykończeniowych. Umożliwia mieszanie różnych substancji, ułatwiając odpowiednie przygotowanie masy szpachlowej czy kleju. Na rynku znajdziemy wiele modeli mieszarek. Większość z nich to urządzenia zasilane z sieci elektrycznej, choć pojawiają się też modele akumulatorowe. Marka Collomix oferuje profesjonalne mieszarki ręczne zarówno akumulatorowe, jak i...

Jaką dmuchawę akumulatorową wybrać? Ranking top5

Ocena: 5,0/5
Dmuchawa ogrodowa to popularne urządzenie na zachodzie Europy, które z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością również w Polsce. Urządzenie sprawdza się nie tylko jesienią, kiedy mamy do uprzątnięcia opadłe liście, ale także wiosną i latem, kiedy w prosty i szybki sposób chcemy pozbyć się różnych nieczystości, w tym piasku z kostki brukowej lub drobnych gałęzi z trawnika po zimie. Dmuchawa akumulatorowa to świetna alternatywa dla zwykłych grabi oraz najlepsze rozwiązanie dla osób, które potrzebują...
Strona 1 z 189