Test ukośnicy z funkcją pilarki stołowej Ryobi RTMS1800-G

Ocena: 5,0/5
Ukośnica, czy pilarka stołowa? A może urządzenie 2w1? Wiele osób zadaje sobie to pytanie przed kupnem urządzenia do cięcia drewna. Urządzenie dwufunkcyjne to na pewno oszczędność miejsca i zarazem niższy koszt zakupu, ale czy warto inwestować w takie rozwiązanie? Postanowiliśmy to sprawdzić na podstawie ukośnicy z funkcją pilarki stołowej Ryobi RTMS1800-G.

Jaka zacieraczka do betonu?

Ocena: 5,0/5
Zacieraczki do betonu są specjalistycznymi urządzeniami przeznaczonymi do szybkiego i dokładnego wykańczania betonowych powierzchni. Służą do zacierania i wyrównywania niedoskonałości na powierzchni betonu oraz wcierania materiałów utwardzających w powierzchnię. Na rynku dostępnych jest wiele modeli zacieraczek, które różnią się wielkością, ceną i przede wszystkim sposobem użytkowania. Jaką zacieraczkę do betonu w takim razie wybrać?

Pilarki stołowe Ryobi RTS1800 - różnice w poszczególnych modelach.

Ocena: 4,0/5
Ryobi RTS1800 to jedna z najchętniej wybieranych przez majsterkowiczów pilarek stołowych do cięcia drewna i materiałów drewnopochodnych. Pilarka dostępna jest w 4 wersjach, które na pierwszy rzut oka niewiele się różnią, co wiąże się z wieloma zapytaniami dotyczącymi różnic pomiędzy poszczególnymi modelami. Czym się różnią i co oznaczają poszczególne symbole w nazwie? Dowiecie się z poniższego artykułu.

Robot koszący Greenworks Optimow 10

Ocena: 5,0/5
Robot koszący Optimow to propozycja automatycznej kosiarki od marki Greenworks. Wygodny sposób na kompleksową pielęgnację trawnika - bez wysiłku i bez straty czasu. Dzięki uprzejmości firmy Lange Łukaszuk, otrzymaliśmy na testy model Optimow 10. Jak wygląda instalacja i czy sposób poruszania się kosiarki jest skuteczny? Dowiecie się z poniższego artykułu.

Test lutownicy akumulatorowej Ryobi ONE+ R18SOI-0

Ocena: 5,0/5
Kiedy do oferty Ryobi ONE+ dołączyła akumulatorowa lutownica, bardzo chcieliśmy ją przetestować. Okazja przytrafiła się podczas wykonywania jednego z naszych projektów DIY.

Jak zrobić wieczny kalendarz? - projekt DIY

Ocena: 4,3/5
Drewniany kalendarz na lata to doskonały element wystroju wnętrz, jak również idealny pomysł na prezent dla kogoś bliskiego. Mając do dyspozycji trochę drewna, kilka narzędzi oraz odrobinę wolnego czasu, możesz taki kalendarz wykonać samodzielnie. To naprawdę proste!

Zacieraczki Norton Clipper

Ocena: 4,5/5
Zacieraczki do betonu to profesjonalny sprzęt budowlany przeznaczony do prac związanych z zacieraniem i wygładzaniem powierzchni betonowych oraz wcieraniem materiałów utwardzających. Wybór odpowiedniego sprzętu do konkretnego zadania ma kluczowe znaczenie, a zacieraczki mechaniczne są niezbędne, aby uzyskać odpowiednią jakość wykończenia na nieutwardzonym betonie. Przed zakupem zacieraczki warto jednak dowiedzieć się, dlaczego zacieranie betonu jest tak istotne i jakie są rodzaje zacieraczek?

Tarcze Silencio od Norton Clipper

Ocena: 5,0/5
Praca tarczami diamentowymi często związana jest z dużą ilością pyłu, hałasem, a także drganiami, które przenoszą się pośrednio także na operatora, co niekoniecznie jest zdrowe dla użytkownika i może prowadzić do różnych bolesnych dolegliwości. Całe szczęście specjaliści marki Norton zdiagnozowali ten problem i opracowali nowoczesną technologię Silencio!

Jak zrobić platformę balansową do ćwiczeń?

Ocena: 5,0/5
Jednym z najbardziej wszechstronnych akcesoriów do treningu w domu jest platforma balansowa. Lubisz ćwiczyć w domu i chcesz poprawić równowagę i koordynację poprzez wzmocnienie mięśni odpowiedzialnych za stabilizację prawidłowej postawy? Wykonaj samodzielnie taką platformę i jednocześnie poćwicz swoje umiejętności majsterkowania! W kilku krokach pokażemy Ci jak ją zrobić. Chwyć narzędzia i bierz się do pracy!

Osprzęt z węglika spiekanego Bosch Carbide

Ocena: 5,0/5
Jednym z najtwardszych i najbardziej odpornych na zużycie materiałów narzędziowych jest niewątpliwie węglik spiekany. Materiał wykazujący wysoką odporność na obciążenia fizyczne, uderzenia, deformacje, wysokie temperatury, korozję, a także wysokie ciśnienie, dzięki czemu osprzęt wykonany z tego materiału doskonale się nadaje do pracy nawet z najtwardszymi materiałami budowlanymi. Znakomitym przykładem jest osprzęt Bosch Carbide.
Strona 1 z 202