Nowoczesne narzędzia pomiarowe w Twoim domu - sprawdź, do czego mogą Ci się przydać

Większość z nas miała na pewno okazję używać miary czy poziomnicy podczas prac domowych. A czy używaliście kiedyś dalmierza, lasera albo kamery inspekcyjnej? Jeśli tak, to znaczy, że już wiecie, co kryje się pod określeniem nowoczesne narzędzia pomiarowe. Jeśli nie, to dobra okazja, aby poznać tę gamę produktów. Na przykładzie kilku narzędzi marki Bosch, której oferta jest dość rozbudowana w tym zakresie, pokażemy, do czego narzędzia pomiarowe przydadzą się Wam na co dzień.

Najczęściej wybierane elektronarzędzia Hitachi - ranking top 10

Przedstawiamy Wam trochę nietypowy ranking, bo dotyczący różnych kategorii produktów marki Hitachi. Jak już sygnalizowaliśmy niedługo narzędzia Hitachi zmienią nazwę na HiKOKI. Postanowiliśmy w ramach małego podsumowania zaprezentować tutaj topowe produkty tej marki jeszcze ze "starym" brand'em, które cieszą się u nas dużą popularnością.

Narzędzia z technologią bezszczotkową dla majsterkowiczów

Narzędzia bezszczotkowe są najczęściej kojarzone z markami profesjonalnymi, ale nie jest to regułą. Dobrym przykładem jest marka Ryobi, która oferuje narzędzia do domowego użytku, wśród których również znajdziemy modele z silnikami bezszczotkowymi. Użytkownik ma do dyspozycji zarówno elektronarzędzia, jak i narzędzia ogrodowe m.in. wiertarko-wkrętarki, szlifierkę kątową i pilarkę łańcuchową.

Technologia akumulatorowa LiHD Metabo – wydajna praca bezprzewodowa

Ocena: 4,7/5
Profesjonalne narzędzia akumulatorowe rozwijają się bardzo prężnie, o czym możemy się przekonać m.in. na przykładzie technologii akumulatorowej LiHD wypracowanej przez markę Metabo. Z założenia narzędzia bezprzewodowe mają być tak samo, a może nawet bardziej, wydajne jak narzędzia sieciowe. Stąd producenci szukają nowych rozwiązań, by ten cel osiągnąć. Marka Metabo proponuje technologię LiHD, dzięki której użytkownik znajdzie narzędzia akumulatorowe we wszystkich przedziałach mocy od 400 do 3200W.

Jak zrobić piaskownicę dla dziecka? Wskazówki krok po kroku od marki Bosch

Ocena: 5,0/5
Stwórz ciekawą przestrzeń do zabawy dla swojego dziecka, jaką jest piaskownica. Zapoznaj się z projektem Bosch, w którym znajdziesz wskazówki, jak krok po kroku wykonać piaskownicę. Zadanie nie jest proste, ale warto się z nim zmierzyć, aby przynieść radość swojemu dziecku oraz poczuć satysfakcję z samodzielnie wykonanego projektu

Klucze udarowe akumulatorowe Multi Volt Hitachi (HiKOKI) o wysokiej sile dokręcania

Ocena: 4,3/5
Jakiś czas temu pisaliśmy o nowej serii narzędzi akumulatorowych Multi Volt Hitachi (wkrótce HiKOKI), które pracują z akumulatorem 36V, kompatybilnym również z urządzeniami w klasie 18V. Dziś chcielibyśmy bliżej przyjrzeć się kluczom udarowym, które zasilają szeregi nowej serii Multi Volt. Model WR36DB WR i WR36DA WR to mocne narzędzia akumulatorowe, które powinny spełnić oczekiwania wymagających użytkowników.

Oryginalny stojak na miskę dla psa - zrób to sam

Ocena: 5,0/5
Szukasz pomysłu na stojak na miskę dla psa? Zobacz prosty projekt od marki Bosch, który możesz samodzielnie zrealizować. Poradnik pomoże Ci stworzyć wygodny kącik do ucztowania dla swojego pupila, ale też uzyskać ciekawy element aranżacyjny.

Jak zamontować girlandy świetlne? Narzędzia i akcesoria

Ocena: 4,0/5
Zawieszanie girland świetlnych nie powinno stanowić większego problemu, jeśli mamy przygotowane odpowiednie narzędzia i akcesoria montażowe. Wskazówki, jak prawidłowo rozwiesić girlandy ogrodowe znajdziecie poniżej.

Jak wybrać girlandy świetlne i jak zaplanować rozmieszczenie?

Ocena: 5,0/5
Właściwe rozmieszczenie girland świetlnych pozwoli nam uzyskać wyjątkowy efekt wizualny. Jak w takim razie rozplanować rozwieszenie oświetlenia ogrodowego i wybrać to odpowiednie? Zapoznaj się ze wskazówkami od marki iluve.

Style rozmieszczania girland świetlnych - jak wybrać odpowiednią kompozycję?

Ocena: 5,0/5
Girlandy świetlne to efektowna dekoracja, która uatrakcyjni każde miejsce. Girlanda będzie wyjątkową ozdobą imprez na świeżym powietrzu, np. wesel, imprez ogrodowych, a także ogródków restauracyjnych czy tarasów. Warto zatem poznać rożne style rozmieszczania ogrodowych girland świetlnych, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do swoich potrzeb.
Strona 1 z 188