Jesteśmy członkiem klubu VIP Bosch Elektronarzędzia 2018

Ocena: 5,0/5
Rok 2017 był dla nas niezwykle udany pod względem współpracy z marką Bosch. Miło nam poinformować, że zostaliśmy włączeni do Klubu VIP działu branżowego Bosch Elektronarzędzia firmy Robert Bosch Sp. z.o.o., będąc jednym z dwudziestu największych dystrybutorów elektronarzędzi, narzędzi pomiarowych oraz osprzętu Bosch dla profesjonalistów w Polsce.

Dalmierz laserowy GLM 120 C z wbudowaną kamerą - nowość marki Bosch

Model GLM 120 C to pierwszy dalmierz laserowy marki Bosch wyposażony w kamerę. Wykorzystanie kamery w dalmierzu ma zwiększyć dokładność pomiarów przy większych odległościach do 120m i w jasnym otoczeniu. Urządzenie może być sterowane za pomocą aplikacji Measuring Master. Dalmierz sprawdzi się w sektorze remontowo-budowlanym. Ułatwi pracę stolarzom, rzemieślnikom, architektom czy elektrykom.

Odzież ochronna i obuwie ochronne Neo - BHP w pracy

Prawdziwy fachowiec dba nie tylko o to, aby dobrze wykonać swoje zadanie, ale też o to by czuć się bezpiecznie i komfortowo w każdych warunkach. Dlatego oprócz fachu w ręku, dobrze aby miał jeszcze odpowiednie ubranie i obuwie robocze, a także akcesoria ochronne. W naszej ofercie głównym reprezentantem tego typu asortymentu jest marka Neo, wychodząca naprzeciw oczekiwaniom profesjonalistów.

Myjka ciśnieniowa Nilfisk C 125.7-6 X-TRA - wydajna myjka do domu i na działkę

Jeśli szukamy solidnej, wydajnej myjki, którą wyczyścimy taras, rower czy meble ogrodowe, ale jednocześnie zależy nam na kompaktowej budowie urządzenia, to myjka ciśnieniowa C 125.7-6 X-TRA powinna sprostać naszym oczekiwaniom. Ten model to najbardziej wydajne urządzenie wśród kompaktowych myjek wysokociśnieniowych Nilfisk.

Bar ogrodowy - niezbędnik kibica na piłkarski mundial!

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 to wydarzenie, które budzi wielkie emocje. Razem z rodziną, przyjaciółmi i sąsiadami będziemy oglądać mecze i wspólnie kibicować naszej drużynie. Oprócz świetnej atmosfery przyda nam się też letni bar z zimnymi napojami i przekąskami. Jak wykonać go samodzielnie? Wskazówki znajdziecie w projekcie marki Bosch.

Multi Volt Hitachi - nowe oblicze akumulatora

Akumulator Multi Volt to dwie klasy napięcia: 18V i 36V. Te dwie „osobowości” akumulatora pozwalają użytkownikowi pracować dotychczasowymi narzędziami Hitachi 18V z mocowaniem slajdowym baterii oraz nową serią narzędzi 36V Multi Volt. Taki akumulator to trochę jak Hulk z filmów Marvela – z popularnego 18V przeradza się w jeszcze mocniejsze 36V.

Dlaczego warto wybrać ogrodowe narzędzie akumulatorowe zamiast spalinowego?

Ocena: 4,0/5
Zarówno narzędzia akumulatorowe, jak i spalinowe pozwalają nam na swobodną pracę bez kabla zasilającego. To niezaprzeczalna zaleta obu typów tych urządzeń, jednak my skłaniamy się bardziej ku narzędziom akumulatorowym. Jaką według nas mają przewagę nad narzędziami spalinowymi?

Narzędzia ogrodowe Greenworks – poczuj tę moc w swoim ogrodzie

Akumulatorowe narzędzia ogrodowe Greenworks są przeznaczone do lekkich, jak i bardzo wymagających prac w ogrodzie. Wszystko to za sprawą nowoczesnych, mocnych akumulatorów, które są gwarancją efektywnej i wydajnej pracy. Wysokie napięcia 24V, 40V i 60V sprawiają, że narzędzia te osiągają podobne wyniki do narzędzi zasilanych z sieci elektrycznej.Te najmocniejsze dorównują nawet swoją mocą urządzeniom spalinowym, a to sprawia, że możesz pracować bardzo skutecznie w swoim ogrodzie czy na działce bez hałasu i spalin.

Frezarka krawędziowa GKF 12V-8 - pierwsza akumulatorowa frezarka w ofercie Bosch

Marka Bosch poszerza swoją ofertę frezarek krawędziowych o model akumulatorowy GKF 12V-8. Narzędzie jest niewielkich rozmiarów i cechuje się nietypową budową, która ma ułatwiać jego prowadzenie. Frezarka akumulatorowa Bosch GKF 12V-8 jest polecana fachowcom z branży stolarskiej, którzy zajmują się m.in. zabudową kuchni, montażem okien, schodów czy mebli.

Jaką podkaszarkę akumulatorową wybrać? Ranking top5

Ranking podkaszarek prezentuje modele zasilane akumulatorem litowo-jonowym 18V. Kolejność produktów w rankingu została ustalona na podstawie najczęściej kupowanych modeli na narzedzia.pl oraz ich parametrów technicznych. Pierwsze miejsce zajęła podkaszarka Verto 52G549, drugie podkaszarka Ryobi RLT183220, a trzecie podkaszarka Bosch ART 23-18 LI. Dalsze miejsce zajmuje podkaszarka Yato YT-85110 i ranking zamyka podkaszarka Makita DUR181SY.
Strona 1 z 186