Zielony Bosch zmienia swój design

Ocena: 5,0/5
Podstawową misją niemal każdej firmy jest nieustanne zwiększenie atrakcyjności i uzyskanie przewagi konkurencyjnej na tle innych marek dostępnych na rynku. W tym celu podejmuje się pewne kroki, które często zbliżone są już do tych, które konkurencja podjęła, ale też mogą być one całkowicie odmienne. Która strategia jest odpowiednia? Tu wybór już leży po stronie firmy, która bazując na opiniach swoich kontrahentów podejmuje pewne działania. Idąc tym tropem, można było zauważyć jak marka Bosch zaczęła wprowadzać u...

Akumulatory z serii Ryobi ONE+ 18V

Ocena: 5,0/5
System Ryobi ONE+ obejmuje już ponad 100 narzędzi opartych na innowacyjnej technologii, które oferują pełną swobodę w realizacji wszystkich przedsięwzięć z zakresu majsterkowania i ogrodnictwa. Z pomocą narzędzi Ryobi wykonasz mnóstwo czynności, zaczynając od wiercenia otworów, cięcia drewna, szlifowania, aż po koszenie trawników, przycinanie żywopłotów i sprzątanie liści, a wszystko to dzięki systemowi ONE+, który zasila wszystkie te narzędzia za pomocą jednej baterii.

Nowa aplikacja Bosch Toolbox

Ocena: 5,0/5
Branża komórkowa nieustannie się rozwija. Smartfony stają się coraz bardziej zaawansowanymi technologicznie urządzeniami. Z powodzeniem zaczynają towarzyszyć nam w wielu dziedzinach naszego codziennego życia i nie mamy tu na myśli tylko wykonywania połączeń i wysyłania krótkich wiadomości tekstowych, bo to tylko niewielki procent tego, do czego ich używamy. Zaprogramowane funkcje w smartfonie, a także liczne dostępne aplikacje pozwalają nam lepiej organizować czas, ułatwiają kontakt ze światem, a także umilają czas w...

BUDMA 2019

Ocena: 5,0/5
Już w tym tygodniu odbędzie się 28 edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury - BUDMA 2019. Jest to jedno z ważniejszych wydarzeń targowych znajdujących się w kalendarzu Międzynarodowych Targów Poznańskich, największego centrum targowo-wystawienniczego w Polsce. BUDMA to miejsce prezentacji ponad 1000 wystawców, innowacyjnych rozwiązań technologicznych, miejsce wymiany specjalistycznej wiedzy i doświadczeń, a także okazja do organizacji spotkań biznesowych w celu podtrzymania relacji z dotychczasowymi klientami,...

Profesjonalne narzędzia pomiarowe geo-FENNEL

Ocena: 5,0/5
O tym jak istotną rolę odgrywają przyrządy pomiarowe wie każdy podwykonawca budowlany. Niemal na każdym etapie budowy nowej inwestycji, modernizacji, prac remontowych i montażowych ważne jest zachowanie pionów, poziomów i odpowiednich kątów. Marka geo-FENNEL oferuje szeroki asortyment instrumentów pomiarowych, dzięki którym każda wykonana praca będzie łatwa, szybka, a co najważniejsze precyzyjna!

Wieszak z sanek - projekt DIY

Ocena: 5,0/5
Zainspirowani zimową aurą, postanowiliśmy nadać drugie życia sankom, które już mają za sobą najlepsze lata na ośnieżonych górkach. Zamień sanki w praktyczny wieszak, który doskonale będzie się komponował w wystrój każdego przedpokoju lub pokoju dziecięcego. Chwyć narzędzia Bosch i postępuj krok po kroku z naszym poradnikiem.

Poczuj moc AEG!

Ocena: 4,8/5
Podczas pracy bezprzewodowymi elektronarzędziami bardzo istotne znaczenie ma pojemność akumulatora, która ma duży wpływ na czas i wydajność pracy. Litowo-jonowa technologia akumulatorów nieustannie się rozwija. Producenci starają się, aby wraz ze wzrostem amperażu, masa i wielkość akumulatora była zarazem bardzo optymalna. I tak też na rynku pojawił super wytrzymały akumulator 18V od AEG (model L1890R HD) o pojemności 9.0Ah dedykowany do długich i wymagających prac.

Bosch ProCORE18V - nowy wymiar mocy

Ocena: 5,0/5
Nowe akumulatory Bosch ProCORE18V to obecnie najmocniejsze akumulatory w historii. Nowy wymiar mocy dla wszystkich profesjonalnych elektronarzędzi 18V, dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii łączenia ogniw i innowacyjnej obudowy COOLPACK 2.0 z jeszcze lepszym systemem odprowadzania ciepła. W ofercie znajdziemy 3 akumulatory Bosch ProCORE18V o różnych pojemnościach: 4.0Ah (compact), 8.0Ah (performance) i 12.0Ah (endurance), które w zależności od rodzaju wykonywanych prac, możemy wybrać odpowiedni akumulator, biorąc pod uwagę jego...

Qbrick System - jeden cel, wiele rozwiązań

Ocena: 5,0/5
Skrzynki narzędziowe to podstawowe wyposażenie zarówno warsztatów stacjonarnych, warsztatów mobilnych, jak i gospodarstw domowych. Pozwalają utrzymać porządek w przechowywanych narzędziach, a także ułatwiają ich transport w różne miejsca. Marka Qbrick niewątpliwie jest jednym z największych dystrybutorów oferujących szereg praktycznych rozwiązań z zakresu transportu i przechowywania, które zostały opracowane i dostosowane do potrzeb zarówno profesjonalistów, jak i majsterkowiczów.

Rustykalna lampka nocna - projekt DIY

Ocena: 5,0/5
Wiadomo, że każda drobna zmiana we wnętrzach potrafi zdziałać cuda. Jeżeli lubisz zmiany i szukasz pomysłu na szybką, noworoczną metamorfozę sypialni, w poniższej instrukcji podpowiadamy jak wykonać prostą i zarazem bardzo efektowną lampkę nocną w stylu rustykalnym.
Strona 1 z 192