Prezenty na Dzień Chłopaka

Ocena: 5,0/5
Wybór odpowiedniego prezentu dla chłopaka zwykle sprawia trudność, szczególnie gdy obdarowywana osoba to typ majsterkowicza lub złota rączka. Co podarować wówczas takiej osobie? Podpowiadamy!

Jak zrobić stojak na wino i kieliszki? - projekt DIY

Ocena: 5,0/5
Nadeszła jesień, a wraz z nią dłuższe i chłodniejsze wieczory. Tarasy i balkony zamieniamy na wygodny fotel przy kominku, a spotkania towarzyskie na świeżym powietrzu przenosimy do zamkniętych pomieszczeń. Zaproś znajomych do domu, przyrządź pyszną kolację i postaw na stole stojak z winem i kieliszkami, który wykonasz samodzielnie na podstawie poniższej instrukcji.

Jaki sekator do ogrodu wybrać? Rodzaje, budowa, przeznaczenie

Ocena: 4,3/5
Czy to początek wiosny, czy też jesień - dobry sekator jest dla ogrodnika nieodzowny. Gdy tylko aura dopisuje, czas pomyśleć o naszym ogrodzie. Aby przywrócić mu jego utraconą doskonałość, przede wszystkim należy skupić się na drzewach i krzewach, które wymagają formowania albo odmłodzenia. Prawidłowe przycinanie gałęzi jest kluczem do uzyskania ogrodu marzeń, dlatego potrzebujemy odpowiednich narzędzi, które nam w tym pomogą. Na rynku dostępna jest bogata oferta sekatorów, ale który należy wybrać, żeby móc cieszyć...

Nowe zestawy osprzętu HiKOKI

Ocena: 5,0/5
O systemach przechowywania narzędzi pisaliśmy już wielokrotnie. Praktycznie już każdy producent znanej marki elektronarzędzi dysponuje skrzyniami narzędziowymi, które można ze sobą łączyć w dowolnej konfiguracji. Wszystko po to, aby ułatwić transport i przechowywanie narzędzi. Marka HiKOKI poszła o krok dalej i opracowała zestawy osprzętu w praktycznych mini walizkach, które także można ze sobą łączyć.

Jak zrobić tablicę korkową ze starych form do pieczenia - projekt DIY

Ocena: 4,9/5
Spora część rzeczy w naszych gospodarstwach domowych się zużywa i prędzej czy później wymaga utylizacji i zastąpienia ich nowymi. Dziś podpowiemy Wam co zrobić ze starymi formami do pieczenia, które zalegają gdzieś na dnie szafki kuchennej i pokażemy jak zrobić z nich praktyczne tablice korkowe.

Nowe narzędzia AEG na szóstkę!

Ocena: 4,2/5
Nowe modele urządzeń udarowych właśnie trafiły do oferty AEG! Klucz udarowy oraz zakrętarka udarowa AEG z 6 trybami pracy. Zaprojektowane w celu zwiększenia efektywności pracy poprzez większą kontrolę nad narzędziem i poziomem mocy przy każdym zastosowaniu.

Nowe narzędzia pneumatyczne NEO

Ocena: 4,3/5
Narzędzia pneumatyczne zasilane są sprężonym powietrzem i zaliczane są do klasy urządzeń profesjonalnych, wykorzystywanych głównie w zakładach przemysłowych i warsztatach. Ich głównymi zaletami jest duża moc, wysokie możliwości wydajnościowe, lekka i poręczna praca, a także brak iskier, co zwiększa bezpieczeństwo pracy. Niedawno marka NEO wzbogaciła swoją ofertę o nowe urządzenia pneumatyczne, dzięki czemu każdy użytkownik powinien znaleźć coś dla siebie.

Urządzenia pomiarowe marki 365 SMART

Ocena: 4,7/5
Marka SMART powstała w 2015 roku w celu dostarczenia wysokiej jakości produktów dla wymagających rzemieślników. W 2018 roku marka przekształciła swoją nazwę na 365 SMART, a w ofercie znalazły się maszyny, urządzenia, a także akcesoria do elektronarzędzi. Bogata oferta produktów i ich wysoka jakość sprawiły, że marka 365 SMART zyskała większą rzeszę klientów oraz stała się bardziej rozpoznawalna na rynku narzędziowym.

Zamgławiacz Ryobi RY18FGA

Ocena: 4,8/5
Większość nawozów, odżywek do roślin, środków ochrony roślin, a także środków do dezynfekcji występuje w formie płynnej lub stałej do rozpuszczenia w wodzie lub stworzenia zawiesiny wodnej. Do ich rozprowadzania stosuje się różnego rodzaju opryskiwacze, które pozwalają na równomierne rozprowadzanie środków. Niedawno do oferty Ryobi dołączył także zamgławiacz RY18FGA, który pozwala na rozproszenie cząsteczek cieczy na odległość nawet 4,5m.

Jak zrobić fotel z palet?

Ocena: 4,4/5
Drewniane europalety służą już nie tylko to transportowania i składowania ciężkich ładunków, ale coraz częściej możemy je znaleźć na salonach i to dosłownie! Potencjał drewnianych palet dostrzegli architekci wnętrz i projektanci mebli, którzy coraz częściej zaczęli je wykorzystywać w swoich projektach. Dzięki temu z palet zaczęły powstawać różnego rodzaju fotele, łóżka, stoły, komody, a także wiele innych mebli. Dziś pokazujemy jak samemu zrobić wygodny fotel z oparciem i praktycznymi szufladkami.
Strona 1 z 193