Wkrętarka AEG czy coś innego?

G
Waldemar 2018-07-12 11:06

Re: Re: Wkrętarka AEG czy coś innego?

to musiałeś miec masakrycznego pecha, mam sporo urządzeń aeg i żadnego nie nazwał bym bublem, to jest sprzęt do pracy i sprawdza się w 100%, warte są swojej ceny chociaż i tak w porównaniu z innymi do zastosowań profesjonalnych to cena jest dużo pryzyjaźniejsza dla portfela, nie ma co określać calej marki po jednym urządzeniu, szkoda ze nie wymieniłeś na inny model


Podpisuję się pod Twoimi słowami. Też używam sprzętów od nich do pracy i naprawdę to solidnie wykonane urządzenia. Ostatnio kupiłem wkrętarkę AEG 18 V i moje dobre zdanie o marce tylko się potwierdziło. Nic nie skrzypi, nie zacina się, a bateria jest bardzo mocna.

G
Tom 2019-02-21 15:15

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
Citok 2019-06-15 22:33

Re: Wkrętarka AEG czy coś innego?

Myślę o modelu udarowym aeg BSB18C2. Parametry mi odpowiadają, pracuję i w drewnie i w betonie i liczę ze ten sprzęt będzie przydatny, bo brak mi właśniie czegś na akumulator.Moment obrotowy ma wysoki, 2 biegi więc przy bardziej precyzyjnej robocie tez powinna dawać radę, patrząc na wagę to powinno się pracować z nią ok.

G
hars 2019-07-04 22:05

Re: Wkrętarka AEG czy coś innego?

Kilka rzeczy z AEG mam, nie mogę narzekać, szczególnie te akumulatorowe mi się spisują. Czy mróz -15 czy upał to działają równie dobrze, plus na pewno taki że nawet jak akumulatorze niewiele jet mocny to sprzęt pracuje przy pełnych obrotach aż do momentu zupełnego wyczerpania akumulatora

G
Lechu 2019-10-20 12:07

Re: Wkrętarka AEG czy coś innego?

u siebie w warsztacie wypróbowałem już kilka modeli wiertarek i przyznam się szczerze, że AEG mi najbardziej przypasowała. Uwielbiam jak coś idzie z czasem, system aeg taki jest, przeważnie mają silniki bezszczotkowe co daje im super moc i dobrą wytrzymałość, są akumulatorowe i te akumulatory są dobrej jakości, na długie godziny pracy, są porządnie skonstruowane i w zasadzie wwiercają się w każdy materiał, pytanie tylko czego Ty oczekujesz od wiertarki. Jak chcesz solidną markę dla profesjonalistów to aeg jest jak najbardziej dobrym wyborem

G
Julian 2019-11-26 22:00

Re: Wkrętarka AEG czy coś innego?

AEG ma niezawodny sprzęt, mam z 5 wiertarek u siebie w firmie, bo moje chłopaki nie chcą na innych pracować. Prawda jest też taka, że to są sprzęty nie do zdarcia, dobrze wiercą w każdym materiale, są też lekkie, więc łapa nie boli po całym dniu no i mają tez bardzo dobrą moc no i akumulator jest niezawodny.

G
Wojtek 2020-01-28 21:36

Re: Wkrętarka AEG czy coś innego?

jeśli ważny jest dla Ciebie niezawodny sprzęt, który jest porządnie skonstruowany, o dobrej mocy i jakości, z którym popracujesz kilkanaście lat, to tylko aeg, one są nie do zdarcia. Mam wiertarki u siebie w warsztacie i nie zamienie je na inne, nie grzeją się, nie psują, nie tępią mi wierteł.. polecam

1 ... 3 4