LOOKS TOOLS czy jest serwis w Polsce ?

G
dziupla 2011-06-15 20:00

LOOKS TOOLS czy jest serwis w Polsce ?

Kochani czy ktos moze wie, czy kosiarki LOOKS TOOLS maja serwis w Polsce i jezeli tak to gdzie ? Ich strona internetowa jest tylko po niemiecku i nijak nie mozna sie dowiedziec; sprzedaja swoje narzedzia w OBI, a w OBI nikt nic nie wie; bede wdzieczna za info, pozdrawiam Elzbieta

G
jan 2011-06-16 21:26

Re: LOOKS TOOLS czy jest serwis w Polsce ?

Sprawdź tutaj: http://www.einhell.pl/
LUXa serwisuje Einhell właśnie.

G
JK. 2011-06-16 23:56

Re: LOOKS TOOLS czy jest serwis w Polsce ?

Nie wiem Einhell serwisuje, bo elektronarzędzia bo to ich produkcja ale nie mam pojęcia odnoście ogrodowych rzeczy. Poza tym NIE wierze że pani pytała w Obi i nie wiedzieli. Wystarczy podejść do punktu serwisowego(najczęsciej Informacja) i zapytać. Skoro badziewne CMI ma serwis pogwarancyjny To LUX tym bardziej.

G
zuza 2013-05-04 13:57

Re: LOOKS TOOLS czy jest serwis w Polsce ?

moge doac ze w obi kupilam tej samej firmy rebarke do galezi i mam podobny problem. nie sprowadzaja czsci zamiennych ani nie pokieruja gdzie mozna dostac. a pozatym na czesci wymienne zazwyczaj nie ma gwarancji. i tak samo nic nie moge zrobic dalej

G
Zawiedziony przez lux tools 2016-10-02 20:40

Re: LOOKS TOOLS czy jest serwis w Polsce ?

Ja też dziś w obi usłyszałem, że mają tylko serwis gwarancyjny ale pogwarancyjnego nie.
Paragonu nie mam bo przeszło mało używanej wiertarce parę tygodni za 2 lata i wyrzuciłem go. Ostatni raz kupiłem narzędzie z luxtools skoro nawet obi się od niego odcina a wcześniej próbuje z tego budować markę. Lepiej kupić tańsze na tej samej zasadzie lub naprawdę markowe i zastosować hasło metabo worki dont play.

Zawiedziony przez lux tools

G
Zawiedziony przez lux tools 2016-10-02 20:41

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
Klient OBI 2024-02-12 15:25

Re: LOOKS TOOLS czy jest serwis w Polsce ?

Potwierdzam że sprzęt LUX TOOLS nie posiada obsługi pogwarancyjnej. Kupiłem 3 lata temu myjkę ciśnieniową przypadkowo sam zniszczyłem jedną z dysz. Chciałem dowiedzieć się w OBI czy można kupić nową lub zamienną innego producenta. Nic nie wiedzą i nie potrafią pomóc. Częściami nie handlują a z producentem nie mają kontaktu. w grę wchodzi jedynie naprawa gwarancyjna czyli wymiana na nowe całe urządzenie lub zwrot gotówki w przypadku braku tego urządzenia w magazynach.

1