Zgłoszenie do moderacji

Re: Wkrętarka AEG czy coś innego?

Kilka rzeczy z AEG mam, nie mogę narzekać, szczególnie te akumulatorowe mi się spisują. Czy mróz -15 czy upał to działają równie dobrze, plus na pewno taki że nawet jak akumulatorze niewiele jet mocny to sprzęt pracuje przy pełnych obrotach aż do momentu zupełnego wyczerpania akumulatora