Zgłoszenie do moderacji

Re: Wkrętarka AEG czy coś innego?

AEG ma niezawodny sprzęt, mam z 5 wiertarek u siebie w firmie, bo moje chłopaki nie chcą na innych pracować. Prawda jest też taka, że to są sprzęty nie do zdarcia, dobrze wiercą w każdym materiale, są też lekkie, więc łapa nie boli po całym dniu no i mają tez bardzo dobrą moc no i akumulator jest niezawodny.