Zgłoszenie do moderacji

Re: Wkrętarka AEG czy coś innego?

jeśli ważny jest dla Ciebie niezawodny sprzęt, który jest porządnie skonstruowany, o dobrej mocy i jakości, z którym popracujesz kilkanaście lat, to tylko aeg, one są nie do zdarcia. Mam wiertarki u siebie w warsztacie i nie zamienie je na inne, nie grzeją się, nie psują, nie tępią mi wierteł.. polecam