Zgłoszenie do moderacji

Re: Re: Wkrętarka AEG czy coś innego?

to musiałeś miec masakrycznego pecha, mam sporo urządzeń aeg i żadnego nie nazwał bym bublem, to jest sprzęt do pracy i sprawdza się w 100%, warte są swojej ceny chociaż i tak w porównaniu z innymi do zastosowań profesjonalnych to cena jest dużo pryzyjaźniejsza dla portfela, nie ma co określać calej marki po jednym urządzeniu, szkoda ze nie wymieniłeś na inny model
Podpisuję się pod Twoimi słowami. Też używam sprzętów od nich do pracy i naprawdę to...