Zgłoszenie do moderacji

Re: Wkrętarka AEG czy coś innego?

Myślę o modelu udarowym aeg BSB18C2. Parametry mi odpowiadają, pracuję i w drewnie i w betonie i liczę ze ten sprzęt będzie przydatny, bo brak mi właśniie czegś na akumulator.Moment obrotowy ma wysoki, 2 biegi więc przy bardziej precyzyjnej robocie tez powinna dawać radę, patrząc na wagę to powinno się pracować z nią ok.