Ryobi

Do ostatniej strony »
marek 2007-12-02 00:00

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
jarek 2007-12-16 00:00

Re:Ryobi

5 lat temu kupiłem kose spalinowa od głównego ówczas przedstawiciela 3 m-c temu pekło koło nawojowe linki .Dzwoniac po serwisach dowiedziałem sie ze ta firma około 2 lat temu wyprowadziła sie z Polski,dostanie czesci to jest totalna porażka.A Jedynym teraz udajacym przedstawicielem jest podobno AGROMA W-WA.Sprzet chodził niezawodnie przez całe sezony a teraz z powodu kawałka plastyku moge go wyrzucic na złom.

G
maciek 2007-12-16 00:00

Re:Ryobi

witam interesuje mnie pistolet do silikonu akumulatorowy tej firmy czy ktoś mi może pomóc??? gvgm@onet.eu

G
Michał 2007-12-18 00:00

Re:Ryobi

odnośnie ryobi kolego Ci nie pomogę, ale dewalt oferuje takie urządzenie DC542K - pistolet uszczelniający 12 V do torebek 600 ml i pojemników 310 ml, na tuby i kiełbaski.
pozdro

G
chris70 2007-12-18 00:00

Re:Ryobi

Witam
Jeśli chodzi o pistolety do silikonu aku, to takowe oferuje też firma Kress. Są to modele Press jet 132 KAP z aku NiMh 2,0Ah, i 133 KAP NiMh 3,0Ah. Oba modele dostępne są u przedstawiciela Kressa, w firmie Lange Łukaszuk.

G
Michał 2007-12-19 00:00

Re:Ryobi

witam.
tak kress oferuje, ale tylko na kiełbaski(mas), a w dewalt-cie masz to i tuby. przede wszystkim dewalt ma wieksza siłe nacisku.
pozdro

G
allo 2008-01-24 00:00

Re:Ryobi

co ja tu czytam :-D
ryobi - dobra firma? niby w czym? moze latarki robi dobre :-D
firma ta w stanach robi kariere dzieki cenie i prezentacjach w home depot(najwieksza siec sklepow budowlanych w usa) n aduzych telewizorach plazmowych tuz przy wejsciu na hale
ogolnie jak widze tutaj(NY) kogos ze sprzetem ryobi/black and decker/skill to tylko na zal mnie zbiera(najlepsze sprzety hilti i bosha mozna tu kupic za 3dni pracy)
co do sytuacji w polsce - nie podniecalbym sie, choc przewidywany pulap cenowy powinien dac ciekawa alternatywe dla firm krzakow typu kenzo blaucraft i shitcraft
a post to jeden wielki przekret-reklama, ale to tak swoja droga...

G
szymon 2008-02-29 00:00

Re:Ryobi

mam chęć kupić poziomice laserową z przyssawką
czy ktoś ma i może cos powiedzieć na jej temat ?????????

G
Piotr 2008-03-04 00:00

Re:Ryobi

Poszukaj na allegro. Jest jakaś firma gdzieś w Szymbarku.

G
Andersh 2008-03-04 00:00

Re:Ryobi

szymon napisał mam chęć kupić poziomice laserową z przyssawką
tylko kup taką która sama się wypoziomuje i ustawi, jeśli trafisz na bubel jakich nie mało na rynku to się zakatujesz

G
Tomi 2008-03-20 00:00

Re:Ryobi

Witam.
Czy ktoś wie gdzie można naprawić obkaszarkę Ryobi? Najlepiej gdzieś w Warszawie. Poproszę o adres jakiegoś dobrego serwisu.
Dzięki.

G
kamil 2008-03-23 00:00

Re:Ryobi

ta firma to same cymbaly dlatego ze nie da sie z nimi porozumiec chcialem wieksza ilosc sprrzetu kupic u nich ale nie da sie do gadac z gosciem jezeli ktos chce tam kupic jakis sprzet niech sie uzbroi w cierpliwosc i nerwy a moze mu sie uda dogadac z nimi pozdro

G
kamil 2008-03-23 00:00

Re:Ryobi

allo robiles tym sprzetem np wkretarki maja dobre a pozatym to nie jeste firam jak metabo czy festol te firmy to sie nazywaja profesionalne

G
Piotrek 2008-03-26 00:00

Re:Ryobi

daj spokoj, pomijajac wycie wkretarki porownywalne z udarowka sds to te wkretarki nawet nie maja takich rzeczyistych obrotow jakie podane sa na obudowie
zdecydowanie na nie, tak samo jak SKIL sprzedawany w USA w zestawach z.... samochodzikami na radio....
ta sama klasa sprzetu

G
Mertol 2008-04-22 00:00

Re:Ryobi

witam majsterkowiczow jezeli moge polecic ryobi to tylko elektronazredzia lacznie z tymi zasilanymi bateriami,nie polecalbym sprzetu ogrodniczego z silnikami spalinowymi gdyz sa krotkotrwale. od 3 lat handluje Ryobi jak rowniez zajmuje sie naprawa. pozdrowki i nim zaczniecie pracowac nie zapomnijcie naladowac baterii

1 ... 2 3 4 ... 24

Producenci :