Zgłoszenie do moderacji

Re:Ryobi

ta firma to same cymbaly dlatego ze nie da sie z nimi porozumiec chcialem wieksza ilosc sprrzetu kupic u nich ale nie da sie do gadac z gosciem jezeli ktos chce tam kupic jakis sprzet niech sie uzbroi w cierpliwosc i nerwy a moze mu sie uda dogadac z nimi pozdro