Ryobi

Do ostatniej strony »
G
chris70 2005-08-23 00:00

Ryobi

Witam serdecznie. Czy w Polsce można zakupić elektronarzędzia firmy RYOBI? Jeśli tak to proszę o ewentualne namiary ( adresy firm lub www). Z góry dziękuję.

G
pla 2005-09-07 00:00

Re:Ryobi

Witam serdecznie. Czy w Polsce można zakupić elektronarzędzia firmy RYOBI? Jeśli tak to proszę o ewentualne namiary ( adresy firm lub www). Z góry dziękuję.
Mam ten sam problem, poszukuję takiego kontaktu.
Czy dostałeś jakieś odpowiedzi? Jeśli tak, to proszę o przesłanie namiarów do mnie.
pozdrawiam
Przemek Łada pla@7ipol.com.pl

G
chris70 2005-09-08 00:00

Re:Ryobi

Niestety narazie nie otrzymałem żadnej odpowiedzi na mój post, szkoda....Jeśli jednak czegoś się dowiem, to dam Ci znać.Pozdrawiam.:)

G
Michal Majeran 2005-09-23 00:00

Re:Ryobi

Chyba nie można. Kupiłem ostatnio wiertarke Ryobi EID 1052RE, ale w Wielkiej Brytanii gdzie ten sprzęt jest bardzo popularny (jeszcze bardziej w Stanach). W Polsce sprzedają tylko maszyny drukarkie.
Pozdrawiam

G
chris70 2005-09-24 00:00

Re:Ryobi

Dzięki za info. No cóz szkoda... do Anglii po narzędzia przecież nie pojadę:) A jak Ci się spisuje ta wiertarka?

G
Mickey 2005-09-27 00:00

Re:Ryobi

Spisuje sie swietnie. Jest bardzo solidnie wykonana (mimo ze tez juz w P.R.C.) Stalowy uchwyt Rohm z systemem który zapobiega przekreceniu, zbyt mocnym zacisnieciu i zniszczeniu. Cos w rodzaju hamulca we wkretarkach tyle ze do wiekszych przyrzadów niz bity. Raczka wykonana w polowie z plastiku, w polowie z gumy, bardzo fajna. Kabel miekki i bardzo dugi - nie sprezynuje, tylko sie dobrze uklada. Dodatkowa raczka ze stali zalanej guma. Jest to nieslychanie mocne urzadzenie (nietety tez glosne)i raczej nie nadaje sie do delikatniejszych robót, chyba ze masz statyw wiertarski. Dodaja do tego bardzo porzadna walizke z paroma wiertlami, ktore w zasadzie od razu mozesz wyrzucic do kosza (krzywe, slabe).
Ogólnie jednak to profesjonalny sprzet do duzych obciazen, niezniszczalny.
Ciekawe jest to, ze Ryobi znajdziesz tutaj tylko wsród sprzetu profesjonalnego, za to cenowo jest bardzo przystepny. Ciekawe tez ze na opakowaniu sa tez napisy w jezyku polskim, byc moze wchodza juz na nasz rynek?
Pozdrawiam

G
Pacyna 2005-10-02 00:00

Re:Ryobi

Mieszkam w Stanach i pacuje przy wykonczeniach domow i mam dostep do takich firm jak Ryobi, Ridgid, Skil , Dewalt, Bosh, Stanley w cenach o 50% lub taniej niz w Polsce. Jesli ktos jest zainteresowany kupnem np. bezprzewodowych kompletow np. Dewalta typu: wiertarka+szlifierka+pila+pila typu saw zall, +wyrzynarka TO PROSZE O KONTAKT NA EMAIL:
nr tel 001 530 448 1158

G
jelenia góra 2006-11-30 00:00

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
Sylwester Nasiadka 2006-12-30 00:00

Re:Ryobi

Od połowy stycznia ruszamy ze sprzedażą narzędzi Ryobi.Nowe z gwarancją.Cenniki również w połowie stycznia.Pozdrawiam.

G
los Sandalos 2006-12-30 00:00

Re:Ryobi

Z tego co mapiętam to Ryobi były sprzedawane dawniej w Castoramach. Często widziałem te narzędzia na targach BUDMA, firma miała jedno super pomyślane urządzenie - młotowiertarka z silnikiem spalinowym.

G
Tomek 2007-02-11 00:00

Re:Ryobi

Witam !
Jestem zainteresowany narzędziami RYOBI.
Posiadam już trochę tego sprzętu, przywiozłem z USA, jest rewelacyjny !
Bardzo proszę o przesłanie cennika.

G
jacek 2007-06-08 00:00

Re:Ryobi

i ja jestem zainteresowany zakupem narzędzi ryobi też pod kątem prowadzonego sklepu . proszę o jakieś oferty cenowe

G
jacek 2007-06-08 00:00

Re:Ryobi

zapomniałem o oleklu@op.pl lub 501530960

G
Michał 2007-06-15 00:00

Re:Ryobi

kolego Mickey z tego co mi wiadomo jest to sprzet amatorski, konkurent skila b&d zielonego boscha.
a do kolegi Pacyna: mam nadzieje ze wiesz, ze narzedzia przwiezione ze stanów chodz ze nowe, nie maja gwarancji. serwisy w polsce odrzucaja, ewentualnie koszt naprawy pokrywa wlasciciel.
pozdro

G
chris70 2007-06-16 00:00

Re:Ryobi

kolego Mickey z tego co mi wiadomo jest to sprzet amatorski, konkurent skila b&d zielonego boscha.
Tutaj bym się nie zgodził z Tobą. Zapraszam na stronę www.Ryobi-Europe.com Jest tam dość wyraźny podział na sprzęt "amatorski" i profesionalny.... Apropo... sprzęt tej marki dostępny jest już w Czechach. Pozdrawiam Chris70

1 2 ... 24

Producenci :