Zgłoszenie do moderacji

Re:Ryobi

5 lat temu kupiłem kose spalinowa od głównego ówczas przedstawiciela 3 m-c temu pekło koło nawojowe linki .Dzwoniac po serwisach dowiedziałem sie ze ta firma około 2 lat temu wyprowadziła sie z Polski,dostanie czesci to jest totalna porażka.A Jedynym teraz udajacym przedstawicielem jest podobno AGROMA W-WA.Sprzet chodził niezawodnie przez całe sezony a teraz z powodu kawałka plastyku moge go wyrzucic na złom.