Zgłoszenie do moderacji

Re:Ryobi

co ja tu czytam :-D ryobi - dobra firma? niby w czym? moze latarki robi dobre :-D firma ta w stanach robi kariere dzieki cenie i prezentacjach w home depot(najwieksza siec sklepow budowlanych w usa) n aduzych telewizorach plazmowych tuz przy wejsciu na hale ogolnie jak widze tutaj(NY) kogos ze sprzetem ryobi/black and decker/skill to tylko na zal mnie zbiera(najlepsze sprzety hilti i bosha mozna tu kupic za 3dni pracy) co do sytuacji w polsce - nie podniecalbym sie, choc przewidywany pulap cenowy...