Nasza strona do poprawnego działania wymaga włączonej obsługi JavaScript. Bez włączonego JavaScriptu nie można korzystać w pełni możliwości sklepu.
Posiadam kosę spalinową eurotec germany gt110 power, jestem z niej zadowolony, mimo iż kupiłem używaną i nie posiadam do niej instrukcji - poszukuję...
Jeśli chodzi o części szukaj na ich stronie, mają całe bazy wraz z schematami https://m2parts.pl/pl/navigation/czesci-zamienne-151.html
dzień dobry, Chodzi o piłę łańcuchowa Parkside Performance PPKSA40Li (IAN 494217). Gdzie można dostać zdejmowaną część obudowy piły łańcuchowej, tę...
Kiedyś bym polecił ale to co teraz jest w castorama to tragedia nie wytrzymuje nawet pol roku trzyletnia wiertarka lepiej działa niż dwumiesięczną a...
Nie naciągaj na olej firmowy. Znam lepszej jakości olej do H i tańszy - ważne aby parametry były a nie dochód H tylko sie liczył
przepraszam a jakiego pochodzenia są narzędzia ryobi??
Ryobi wywodzi się z Japonii, ale od wielu już lat jest własnością Grupy TTI. Koncernu do którego należą takie marki elektronarzędzi, jak Milwauke i AEG.
W "Gazecie Narzędziowej" można poczytać o firmie Ryobi i elektronarzędziach. Są także testy. Sam też zbieram informację na temat tego sprzętu
potrzebuję coś takiego Bosch GSB14.4VE-2 GSB 14.4VE-2 TT Combi Drill to link do specyfikacji: http://cgi.ebay.co.uk/Bosch-GSB14-4V-GSB-14-4VE-2-GSB-14-4VE-2-TT-Combi-Drill_W0QQitemZ230451580456QQcmdZViewItemQQptZUK_Home_Garden_PowerTools_SM?hash=item35a7fc0e28 za ile możesz to załatwić???
Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.
Odnośnie B&D to się zgadzam, że to sprzęt typowo amatorski. Szczególnie z teraźniejszej produkcji. Nie wszystkim jednak potrzebna jest profesjonalna jakość.
kupie gaznik do pily spalinowej ryobi 669390095
Witam dlaczego Maariusz nie dodasz ze koncern TTI ma siedzibe w Hong Kongu czyli jest to czysta chinszczyzna. Dario70 dobrze gada na zachodzie na budowach jest tylko hilti, dewalt, makita i sporadycznie hitachi a reszty nikt powazny nie uzywa
Nie wiem jakie budowy widziałeś, ale na zachodzie nikt poważny hitachi nie używa na pewno;] a Dewalt conajwyżej młoty wyburzeniowe. Po drugie Makita w europie zachodziej jest równie popularna co taki flex lub fein;) Po przecie Siedziba koncernu to nie miejsce produkcji, bo to jesli chodzi o inne marki z pod szkrzydeł TTI jak AEG i Milwauke, są w produkowane Niemczech i Stanach. Co do Stanów, tam nikt nie używa Hitli, makita jest dość popularna jak bosch, a prym wiedzie Milwaukee. Dewalt w USA jest robiony dla takich którzy chcą się pokazać z sprzętem Profi i udaja dobrych amerykanów wspierających amerykańską markę;) - notabebe produkowaną głównie w Europie(Niemcy, włochy, czechy) oraz chinach. Ten kto chce pracować rzeczywiście wybiera Milwaukee, makitę i boscha.
Milwaukee moze wiodlo prym ale czas minal.Teraz to kolejny masowy szajs. Wiele osob mowi ze milwaukee spadlo na jakosci. A koncern ktory ma siedzibe w chinach na pewno nie bedzie podnosil jakosci produktow gdyz to sie wiaze z podniesieniem kosztow produkcji.A chinczycy nie z tego slyna przeciez.Pewnie masz juz troche sprzetu milwaukee i se wmawiasz ze dalej jest naj...
Sprawdzilem ceny produktow ryobi w Polsce i jestem w szoku!!!Taka pilarka ukosnica w Home Depot kosztuke jakies $150 czyli okolo500 zl ,a w Polsce 1600 zl,to samo szlifierka katowa $40 czyli 150 zl a w Polsce 450 zl.szok jak z was zdieraja w Polsce!jesli sa chetni to moge przeslac z USA narzdedzia w rozsadnej cenie!Pozdro
Dario70 hahah może polaczki jadące do stanów do pracy podniecają się nadal Hilti, ale amerykanie mają fioła na punkcie "własnych narzędzi" jedynie Makita i Bosch mają jeszcze coś do powiedzenia. Choć i tak większość woli Milwaukee, Dewalta czy Ridgida. Możesz mieć jedynie rację że co do cięzkich młotów to hilti tam jest popularne, bo ma spory wybór, a takie Milwaukee ma tylko kilka, Ridgid chyba wcale. Więc pomyśł zamin napiszesz, Ja mówiłem o całości narzędzi a nie o jednym typie maszyn. spójrzcie na to;) http://www.youtube.com/watch?v=LN_xHQw90Is
A czy ja napisalem gdzies,ze Hilti jest popularne z wkretarek czy pil do drewna???Naucz sie czytac ze zrozumieniem tekstu!Napisalem ci,ze Hilti w USA jest wlasnie najpopularniejsze do ciezkich prac przy betonie!Nara
Korzystamy z plików cookies w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania strony internetowej. Zgadzając się na wszystkie pliki cookies pozwolisz nam na dopasowanie treści do Twoich potrzeb podczas dokonywania zakupów na podstawie Twoich preferencji. W zakładce „Ustawienia” możesz dobrowolnie zdecydować, na który typ plików cookies chciałbyś zezwolić. Klikając „Akceptuję”, wyrażasz zgodę na stosowanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. W dowolnym momencie, możesz dokonać zmiany swojego wyboru klikając opcję „Ustawienia” w Polityce Cookies.
Poniżej możesz sprawdzić, jakie dane zbieramy w ciasteczkach i po co je zbieramy. Nie na wszystkie musisz się zgodzić.
Są niezbędne, by nasza strona działała prawidłowo, dlatego nie możesz z nich zrezygnować. Są wykorzystywane przez podstawowe funkcję strony.
Ciasteczka, które pozwalają na przesyłanie anonimowych danych o zachowaniu użytkowników na stronie. Dzięki temu możemy ulepszać naszą stronę, aby była łatwiejsza w obsłudze.
Ciasteczka, które przechowują informacje o Twoich wybranych ustawieniach i danych dotyczących personalizacji np. rozmiar opony.
Sprawdzamy co przeglądasz i kupujesz na naszej stronie, aby lepiej dopasować do Ciebie reklamy. Dzięki temu możesz zobaczyć te reklamy, które mogą Ci się przydać i być dla Ciebie interesujące.
Możesz zostawić pytanie na czacie, odpowiemy w najbliższym czasie. Nie zapomnij podać swojego adresu email lub telefonu.