Zgłoszenie do moderacji

Re: Ryobi

Odnośnie B&D to się zgadzam, że to sprzęt typowo amatorski. Szczególnie z teraźniejszej produkcji. Nie wszystkim jednak potrzebna jest profesjonalna jakość.