Zgłoszenie do moderacji

Re: Ryobi

Sprawdzilem ceny produktow ryobi w Polsce i jestem w szoku!!!Taka pilarka ukosnica w Home Depot kosztuke jakies $150 czyli okolo500 zl ,a w Polsce 1600 zl,to samo szlifierka katowa $40 czyli 150 zl a w Polsce 450 zl.szok jak z was zdieraja w Polsce!jesli sa chetni to moge przeslac z USA narzdedzia w rozsadnej cenie!Pozdro