Zgłoszenie do moderacji

Re: Ryobi

Milwaukee moze wiodlo prym ale czas minal.Teraz to kolejny masowy szajs. Wiele osob mowi ze milwaukee spadlo na jakosci. A koncern ktory ma siedzibe w chinach na pewno nie bedzie podnosil jakosci produktow gdyz to sie wiaze z podniesieniem kosztow produkcji.A chinczycy nie z tego slyna przeciez.Pewnie masz juz troche sprzetu milwaukee i se wmawiasz ze dalej jest naj...