Zgłoszenie do moderacji

Re: Ryobi

Nie wiem jakie budowy widziałeś, ale na zachodzie nikt poważny hitachi nie używa na pewno;] a Dewalt conajwyżej młoty wyburzeniowe. Po drugie Makita w europie zachodziej jest równie popularna co taki flex lub fein;) Po przecie Siedziba koncernu to nie miejsce produkcji, bo to jesli chodzi o inne marki z pod szkrzydeł TTI jak AEG i Milwauke, są w produkowane Niemczech i Stanach. Co do Stanów, tam nikt nie używa Hitli, makita jest dość popularna jak bosch, a prym wiedzie Milwaukee. Dewalt w USA...