Nasza strona do poprawnego działania wymaga włączonej obsługi JavaScript. Bez włączonego JavaScriptu nie można korzystać w pełni możliwości sklepu.
Posiadam kosę spalinową eurotec germany gt110 power, jestem z niej zadowolony, mimo iż kupiłem używaną i nie posiadam do niej instrukcji - poszukuję...
Jeśli chodzi o części szukaj na ich stronie, mają całe bazy wraz z schematami https://m2parts.pl/pl/navigation/czesci-zamienne-151.html
dzień dobry, Chodzi o piłę łańcuchowa Parkside Performance PPKSA40Li (IAN 494217). Gdzie można dostać zdejmowaną część obudowy piły łańcuchowej, tę...
Kiedyś bym polecił ale to co teraz jest w castorama to tragedia nie wytrzymuje nawet pol roku trzyletnia wiertarka lepiej działa niż dwumiesięczną a...
Nie naciągaj na olej firmowy. Znam lepszej jakości olej do H i tańszy - ważne aby parametry były a nie dochód H tylko sie liczył
Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.
Witam wszystkich .Miałem wiertarke riobi,którą używałem dodatkowo do wiercenia typ ERH 750V i dopuki serwis był w Pruszkowie (była wymiana na nową) było ok. chociaż sds zepsułsię po wywierceniu kilku otworow ,ale sprzęt można brać na firme bez utraty gwarancji,a teraz z Wrocławia z serwisu napisali mi że była przeciążona wiercenie z sds którego prawie niebyło w suporeksie (2-ga reklamacja) i dodatkowo obciążyli mnie przesyłką i weryfikacją. Nie jestem zadowolony z serwisu i postaram się napisać później jak to się skończy.
ja swoją wyzynarke też oddałem na gwarancje bo się mechanizm rozpadł i po miesiącu cioty się odezwały i stwierdzili że to nie fabryczna wada (szlak ją trafił na wycinaniu otworu na zlew)i naprawa wyjdzie dwa razy drożej niz ja za nia dałem i jeszcze żebym ją odzyskał to sobie za kuriera musze zapłaci a niech sobie ją w otwór wsadzą jawne ZŁODZIEJSTWO a nie serwis szkoda mi tylko z niej kabla pewnie ciule wymontują i wsadzą do jakiejś innej z gwarancji ale buraki
a mowilem ze ryobi to kupa zlomu!Sluchajcie mnie na drugi raz
A mnie tylko żal tych narzędzi;)
Witam serdecznie kupiłem piłę Ryobi i nie ma iskry jaka może być przyczyna dziś prubowalem odpalic to załapała i zgasła i teraz nie moge odpalic orosze o pomoc
gdybys mieszkal w USA,to moglbys smialo oddac ten sprzet do sklepu nawet bez rachunku,daliby ci nowa ,albo karte tego skelpu z wartoscia tej pily.Niestety w Polandii trzeba uwazac i kupowac sprzer dobrej firmy,a nie badziewia Ryobi!Nara
Korzystamy z plików cookies w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania strony internetowej. Zgadzając się na wszystkie pliki cookies pozwolisz nam na dopasowanie treści do Twoich potrzeb podczas dokonywania zakupów na podstawie Twoich preferencji. W zakładce „Ustawienia” możesz dobrowolnie zdecydować, na który typ plików cookies chciałbyś zezwolić. Klikając „Akceptuję”, wyrażasz zgodę na stosowanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. W dowolnym momencie, możesz dokonać zmiany swojego wyboru klikając opcję „Ustawienia” w Polityce Cookies.
Poniżej możesz sprawdzić, jakie dane zbieramy w ciasteczkach i po co je zbieramy. Nie na wszystkie musisz się zgodzić.
Są niezbędne, by nasza strona działała prawidłowo, dlatego nie możesz z nich zrezygnować. Są wykorzystywane przez podstawowe funkcję strony.
Ciasteczka, które pozwalają na przesyłanie anonimowych danych o zachowaniu użytkowników na stronie. Dzięki temu możemy ulepszać naszą stronę, aby była łatwiejsza w obsłudze.
Ciasteczka, które przechowują informacje o Twoich wybranych ustawieniach i danych dotyczących personalizacji np. rozmiar opony.
Sprawdzamy co przeglądasz i kupujesz na naszej stronie, aby lepiej dopasować do Ciebie reklamy. Dzięki temu możesz zobaczyć te reklamy, które mogą Ci się przydać i być dla Ciebie interesujące.
Możesz zostawić pytanie na czacie, odpowiemy w najbliższym czasie. Nie zapomnij podać swojego adresu email lub telefonu.