Zgłoszenie do moderacji

Re: Ryobi

Witam wszystkich .Miałem wiertarke riobi,którą używałem dodatkowo do wiercenia typ ERH 750V i dopuki serwis był w Pruszkowie (była wymiana na nową) było ok. chociaż sds zepsułsię po wywierceniu kilku otworow ,ale sprzęt można brać na firme bez utraty gwarancji,a teraz z Wrocławia z serwisu napisali mi że była przeciążona wiercenie z sds którego prawie niebyło w suporeksie (2-ga reklamacja) i dodatkowo obciążyli mnie przesyłką i weryfikacją. Nie jestem zadowolony z serwisu i...