Zgłoszenie do moderacji

Re: Ryobi

ja swoją wyzynarke też oddałem na gwarancje bo się mechanizm rozpadł i po miesiącu cioty się odezwały i stwierdzili że to nie fabryczna wada (szlak ją trafił na wycinaniu otworu na zlew)i naprawa wyjdzie dwa razy drożej niz ja za nia dałem i jeszcze żebym ją odzyskał to sobie za kuriera musze zapłaci a niech sobie ją w otwór wsadzą jawne ZŁODZIEJSTWO a nie serwis szkoda mi tylko z niej kabla pewnie ciule wymontują i wsadzą do jakiejś innej z gwarancji ale buraki